Potassium Gluconate (draslík) 99mg, 250 tablet

Now Foods , Cena na gram: 2
419 CZK
NO15
In stock
+

Draslík je velmi důležitý minerál, který je široce obsažen mezi potravinovými zdroji, se zvláště vysokým obsahem v ovoci a zelenině. Tepelnou úpravou potravin se však jeho obsah značně snižuje. Velmi bohatým zdrojem draslíku jsou banány, sušené meruňky, brambory, kokos, pomerančový džus, libové maso, luštěniny a mléko. Draslík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální činnosti svalů a k udržení normálního tlaku krve.

Draslík je vhodný pro své působení v těchto oblastech :

  • Základní minerál
  • 99 mg elementálního draslíku v tabletě
  • Snadno polykatelné tabletky
  • Bez lepku a bez sóji
  • Vhodné i pro vegetariány
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 tabletka : Draslík (z glukonátu draselného) 99 mg, 3% RHP*;*RHP - Referenční hodnota příjmu.

Další ingredience :Celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a stearan hořečnatý (rostlinný zdroj).
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, měkkýše nebo přísady z ořechů. Vyrábí se v certifikovaném GMP zařízení, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.
V tomto produktu se mohou vyskytnout přírozené změny barev, které nejsou na závadu.
Dávkování : Užívejte 1 tabletu 1-5x denně,v oddělených dávkách, ideálně s jídlem a zapijte nejméně 250 ml vody nebo jiného nápoje. 
Upozornění : Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná, užíváte jakékoli léky (zejména ty, které mohou ovlivnit funkci ledvin nebo hladinu draslíku v krvi), nebo máte zdravotní obtíže (zejména onemocnění srdce / ledvin nebo cukrovku). Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na chladném, temném a suchém místě.
Hmotnost : 320 g (odchylka +/- 5g). 250 tablet

Combine with