Pycnogenol

Pycnogenol je vysoce uznávaný patentovaný doplněk stravy získaný z kůry francouzské mořské borovice, Pinus maritima. Tento přírodní extrakt je bohatý na unikátní kombinaci bioaktivních sloučenin, včetně flavonoidů, prokyanidinů a fenolových kyselin v ideálním poměru. Tyto sloučeniny přispívají k pozoruhodným vlastnostem a potenciálním zdravotním přínosům spojeným s Pycnogenolem. Pozoruhodným aspektem Pycnogenolu je jeho schopnost podporovat zdravou zánětlivou reakci. Pomáhá modulovat zánětlivé dráhy těla a snižuje nadměrný zánět, který může přispívat k různým zdravotním problémům.

Udržováním vyváženého zánětlivého stavu podporuje Pycnogenol celkovou pohodu. Pycnogenol byl rozsáhle studován pro jeho potenciální kardiovaskulární přínosy. Může pomoci udržovat zdravou hladinu krevního tlaku a podporovat správnou funkci krevních cév. Jeho antioxidační a protizánětlivé vlastnosti přispívají k těmto výhodám snížením oxidačního stresu a zánětu v kardiovaskulárním systému.

Kromě toho byl pycnogenol zkoumán pro svůj vliv na kognitivní funkce a duševní pohodu. Může zvýšit průtok krve do mozku, podporovat optimální kognitivní výkon, paměť a rozsah pozornosti. Antioxidační vlastnosti pycnogenolu navíc pomáhají chránit mozkové buňky před oxidačním poškozením a podporují zdraví mozku. Z hlediska zdraví pokožky nabízí Pycnogenol ochranné a omlazující účinky. Pomáhá chránit pokožku před environmentálními stresory a podporuje syntézu kolagenu, který je nezbytný pro udržení pružnosti a pevnosti pokožky. Pycnogenol může také přispět ke snížení výskytu vrásek a zlepšení hydratace pokožky.

Kromě toho byl pycnogenol zkoumán pro svůj potenciál podporovat zdraví kloubů snížením zánětu a podporou kloubního pohodlí. Pomáhá mimo jiné udržovat zdravou rovnováhu v kloubech, pohyblivost a celkovou pohodu kloubů. 

HO04
1
Vyprodáno
1 399,00 
Pycnogenol® je širokospektrálním pomocníkem pro zdraví díky extrémně účinné kombinaci mnoha bioflavonoidů a polyfenolů Patentovaný extrakt od společnosti Horphag Research z borovice přímořské se skládá z 65 - 75 % prokyanidinů, obsahujících katechiny a epikatechiny různé délky. Mezi tyto a další vzácné látky patří i metabolity Pycnogenolu, které vznikají až v organismu, a které jsou zodpovědné za některé unikátní účinky. Dohromady tyto složky pracují synergicky a společně poskytují větší přínos než jakákoliv z nich samostatně.    Pycnogenol je světově známý produkt s mnohostranným působením podloženým mnoha klinickými studiemi. Patentovaný extrakt obsažený v tomto produktu obsahuje vysoké množství 100 mg Pycnogenolu® v každé kapsli za velmi výhodnou cenu. Jedná se tedy o dávku na 1 až 2 měsíce při nejlepším poměru cena / mg Pycnogenolu na trhu. Oblíbený produkt pro ty, kteří očekávají skvělé výsledky : Sportovci ocení zejména jeho působení na NO (oxid dusnatý) Starší lidé, kuřáci a lidé se sklonem k ucpávání cév hledající ochranu pro cévní soustavu. Nepostradatelnou součástí je také v péči o pleť, díky svému působení na elasticitu kůže, jímž se nemůže pochlubit téměř žádný jiný produkt. Pycnogenol může v některých oblastech synergicky působit s dalšími produkty jako je Vitamín C , l-Citrulin , EGCG , Kurkumin .
Dle potížíOtoky nohou, Alergie, Bolest, Prostata a erekce, Diabetes, Cholesterol, Menopauza Podle potřebyKognitivní podpora, Celkové zdraví, NO, Prokrvení, Ochrana cév, Protizánětlivé ZnačkaHealthy Origins
NO16
Vyprodáno
651,00 
Pycnogenol je extra silná kombinace desítek bioflavonoidů v patentovaném extraktu z borovice přímořské s extra silným podílem polyfenolů. Špičkový produkt s mnohostraným působením. Produkt pycnogenol je oblíbený především mezi lidmy, kteří očekávají špičkové výsledky. Nejedná se o levný výrobek, avšak jako jeden z několika má opravdu široké účinky a mnohostrané využití podložené klinickými studiemi. Patentovaný produkt Pycnogenol je standardizované složení extraktu z přímořské borovice skládající se z mnoha bioflavonoidů a dalších látek, které v patentované kombinaci splňují výsledky, které jsou podložené provedenými studiemi.Tento výrobek je navíc obohacený o 300 mg komplexu citrusových bioflavonoidů, především flavanol glykosidu hesperidinu získaného z bílé vnitřní slupky citrusů.
Podle potřebyProkrvení ZnačkaNow Foods
HO21
Vyprodáno
819,00 
Pycnogenol extrakt z borovice: Malé balení Patentovaný extrakt společnosti Horphag Research QMP kvalita Podpora "krásy zevnitř" Doplněk stravy
Dle potížíProstata a erekce, Cholesterol, Bolest, Diabetes, Alergie, Menopauza, Otoky nohou Podle potřebyNO, Ochrana cév, Prokrvení, Celkové zdraví, Protizánětlivé, Kognitivní podpora ZnačkaHealthy Origins
HO14
Vyprodáno
1 685,00 
Pycnogenol je patentovaný přirodní extrakt, získávaný z francouzské borovice přímořské. Je bohatý na prokyanidiny, jejichž unikátní směs dělá Pycnogenol tím, čím je. Pycnogenol byl doposud předmětem více než 100 publikovaných klinických studií.
Dle potížíProstata a erekce, Otoky nohou, Bolest, Cholesterol, Alergie, Diabetes, Menopauza Podle potřebyOchrana cév, Prokrvení, Protizánětlivé, NO, Kognitivní podpora, Celkové zdraví ZnačkaHealthy Origins
HO37
Vyprodáno
1 987,00 
Pycnogenol je přírodní výtažek pocházející z kůry přímořské borovice, rostoucí podél pobřeží jihozápadní Francie. Pycnogenol je bohatý na prokyanidiny, speciální skupinu ve vodě rozpustných flavonoidů v jedinečné kombinaci s bioflavonoidy a fenolovými kyselinami, které poskytují tělu širokou škálu podpory. Pycnogenol se získává z kůry borovic šlechtěných a pěstovaných výhradně v lese Les Landes de Gascogne na jihozápadě Francie a byl předmětem již více než 100 publikovaných klinických studií.
Dle potížíOtoky nohou, Alergie, Bolest, Prostata a erekce, Diabetes, Cholesterol, Menopauza Podle potřebyKognitivní podpora, Protizánětlivé, Ochrana cév, Prokrvení, Celkové zdraví, NO ZnačkaHealthy Origins
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 651
  • 1987
Značka
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby
Pro koho