Glukosamin a Chondroitin

NO61
Tento extra glukosamin a chondroitin kombinuje dvě známé složky používané na klouby ve svých sulfátových formách. Glukosamin je základní stavební blok pro tvorbu glykosaminoglykanů a proteoglykanů, hlavních složek tkáně chrupavky. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan, v tomto produktu je ve spojení s glukosaminem pro podporu správné pohyblivosti a pohodlí kloubů. Tento extra silný přípravek obsahuje 750 mg glukosaminu a 600 mg chondroitinu v jedné tabletě, což je mnohem více než u ostatních běžných produktů, kde je potřeba polykat až 8 kapslí denně pro dosažení stejné dávky těchto sloučenin. Tablety v tomto produktu jsou relativně dost velké, nepoužívejte, pokud máte problém s polykáním větších tablet.
Podle potřebyPohyblivost kloubů ZnačkaNow Foods
998,00 
Vyprodáno
NO257
Joint Support Powder je kombinace známých a používaných složek, které pomáhají podporovat tvorbu a funkci zdravé tkáně kloubů. Tento produkt používá hydrolyzovaný kolagen, který byl enzymaticky upraven pro snadnou absorpci, čistý MSM (methylsulfonylmethan), biologicky aktivní formu síry, která slouží jako stavební kameny pro syntézu kolagenu. Glukosamin je zahrnut jako základní strukturní složka, která je přirozeně přítomna v kostech a kloubech. Četné klinické studie ukázaly, že glukosamin může pomoci podporovat zdravé struktury kloubů a podporovat jejich pohodlí.
Dle potížíBolest kloubů Podle potřebyPohyblivost kloubů ZnačkaNow Foods
651,00 
Skladem
+
Sleva 10%
DR49
Doctor's Best, Kyselina Hyaluronová + Chondroitin sulfát s kolagenem BioCell, 180 rostlinných kapslí Věděcká výživa Pomáhá podporovat zdraví a funkci kloubů Pomáhá podporovat zdraví pokožky Non-GMO Doplněk stravy   Doctor's Best Hyaluronic Acid +...
1 645,00  1 475,00 
Ušetříte: 170,00 Kč
Vyprodáno
NO289
NOW® Vegetarian Glucosamine & MSM kombinuje dvě dobře známé přísady pro podporu kloubů ve složení vhodném pro vegetariány/vegany, které neobsahuje glukosamin získaný z měkkýšů.
409,00 
Vyprodáno
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 409
  • 1475
Značka
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby