Vitamin B3

NO183
Vyprodáno
217,00 
Niacinamid a niacin jsou dvě různé formy vitamínu B3. Niacinamid nezpůsobuje vedlejší účinky u vyšších dávek. Nikotinamid (niacinamid) je forma niacinu / vitamínu B3, který je rozpustný ve vodě. Jedná se o derivát niacinu, který nezpůsobuje „návaly“ obvykle spojené s užíváním vysokých dávek niacinu. Niacinamid je snadno přeměněn na bioaktivní formy niacinu, NAD +, NADH, NADP a NADPH, které jsou důležitými kofaktory v produkci buněčné energie a jsou důležité pro udržení stability buněčné DNA.
Dle potížíCholesterol ZnačkaNow Foods
NO165
Skladem
521,00 
Niacin (vitamín B3) je důležitý vitamin ze skupiny B komplexu. Niacin Flush free, znamená vitamin B3 bez známých projevů návalu, jež se projevují u jiných forem. V tomto produktu je vitamin B3 ve formě inositol hexanikotinátu, což je forma niacinu, která se skládá ze šesti molekul niacinu navázaných na jednu molekulu inositolu. V těle se pomalu rozkládá, čímž se postupně uvolňuje volný niacin a inositol. Toto postupné uvolňování niacinu umožňuje aktivitu niacinu bez charakteristického niacinového návalu, kterou mnoho lidí obtížně toleruje. Inositol hexanikotinát je skvělým a stabilním zdrojem niacinu, který není proplachován a umožňuje postupné uvolňování. Díky tomu předchází běžným problémům spojeným s vysokými dávkami dopňovaného niacinu.
Dle potížíCholesterol ZnačkaNow Foods
BY02
Vyprodáno
419,00 
BetterYou B-Complete Oral Spray je skvěle chutnající a odborně připravená směs všech 8 vitamínů B, včetně vitaminu B12, která podporuje přirozený energetický metabolismus a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Vědecky formulovaný orální sprej dodává B-komplex vitamínů přímo do krevního oběhu a obchází primární zpracování ve střevě. Drobné kapičky ve spreji se rychle vstřebávají do membrány vnitřní tváře a poskytují rychlou a účinnou vstřebatelnost živin. B-Complete Oral Spray obsahuje nejvíce biologicky dostupné přísady pro zajištění optimální absorpce a metabolismu v těle, včetně obou forem vitamínu B12 (adenosylkobalaminu a methylkobalaminu), což je nejlepší kombinace, která podporuje přirozené energetické procesy těla.
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 217
  • 521
Značka
Dle potíží
Podle oblasti