Aloe Vera | Zažívání a Pokožka

Aloe Vera doplněk pro zdravé trávení a podporu pokožky. Obsahuje přírodní složky, které zklidňují zažívací problémy a podporují hydrataci pokožky. Aloe Vera také má protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Ideální pro celkovou pohodu a zdraví.

NO146
Lékořice byla rozsáhle zkoumána pro svou schopnost podporovat zdravé trávicí funkce. DGL neboli deglycyrizovaná lékořice je forma kořene lékořice, která byla speciálně zpracována pro odstranění glycyrrhizinu, nežádoucí sloučeniny, čímž obohacuje biologicky aktivní sloučeniny, které pomáhají udržovat zdravou výstelku v žaludku a střevech. Aloe vera byla zahrnuta pro své uklidňující vlastnosti. Výhodou odstranění glycyrrhizinu je zejména fakt, že tato nežádoucí sloučenina může působit estrogenně. Jejím odstraněním je tedy získán mnohem cennější produkt.
Dle potížíZažívání Podle potřebyCelkové zdraví ZnačkaNow Foods
448,00 
Skladem
+
NO119
Aloe Vera nabízí celou řadu živin, včetně vitamínů, minerálů, enzymů a aminokyselin. Za aktivní složku se považují složky mukopolysacharidů Aloe Vera, známé také jako glykosaminoglykany (GAG). Tento produkt zahrnuje další tradiční byliny, které doplňují uklidňující hojivé vlastnosti Aloe.
Dle potížíZažívání ZnačkaNow Foods
385,00 
Vyprodáno