Schizandra

Schizandra, také známá jako Schisandra chinensis, je tradiční čínská bylina ceněná pro své potenciální zdravotní přínosy. Je považována za adaptogen, podporuje celkovou pohodu a pomáhá tělu adaptovat se na stresové situace. Schizandra, bohatá na bioaktivní sloučeniny, nabízí řadu zajímavých látek ze skupiny lignanů, jako je schizandrin, schisandrol A, schisandrin B a gomisin A. Tyto lignany vykazují antioxidační a adaptogenní vlastnosti. Schizandra obsahuje také další prospěšné sloučeniny, včetně polysacharidů, organických kyselin, jako je kyselina citrónová a kyselina jablečná, a vitamíny a minerály.

Potenciální přínosy schizandry přesahují její adaptogenní vlastnosti. Může též pomáhat zvýšit hladinu energie, zlepšit duševní jasnost a zlepšit fyzický výkon. Navíc se má za to, že podporuje zdraví jater, podporuje zdravou pokožku, dýchací funkce a podporuje kognitivní funkce. Konkrétní složení a koncentrace účinných látek v Schizandře se může lišit v závislosti na zdroji a přípravě extraktu. Při uživání schizandry je tedy důležité vybrat si vysoce kvalitní produkty z renomovaných zdrojů a s dostatečným obsahem.

PH02
Produkty Paradise získaly 9 cen za nejlepší doplňky stravy. Získávají pouze prvotřídní ultra čisté přísady, které splňují nejvyšší standardy kvality. Rostliny Paradise Herbs jsou vždy přirozeně pěstované nebo eticky divoce sklízené, vždy bez použití chemických hnojiv, pesticidů nebo konzervačních látek. Rozdíl aktivního celospektrálního extraktu : Extrakty Paradise Herbs obsahují aktivního celé spektrum rostliny a úplný profil přirozeně se vyskytujících složek a jsou extrahovány bez použití toxických rozpouštědel a / nebo nebezpečných chemikálií. Tato jedinečná metoda zachycuje skutečnou podstatu celé byliny a přitom si zachovává vysoce aktivní a biologicky dostupnou koncentraci fytoživin.
Dle potížíÚnava, Stres Podle potřebyNO, Fyzická výkonnost, Adaptogen ZnačkaParadise Herbs
647,00 
Vyprodáno
NA05
Schizandra (Schisandra spp.) Je historicky zařazena mezi nejvýznamnější byliny Číny. Dnes je populární po celém světě a to jak jako tonikum i potravina. Tato schizandra je sklízena ve volné přírodě v severní Číně, vyráběna a testována podle certifikovaných standartů. Působí zároveň jako uklidňovač i stimulátor, jenž svými účinky předčí i kávu a bez obvyklých vedlejších účinků kofeinu.
Dle potížíStres, Únava Podle potřebyNO, Fyzická výkonnost, Adaptogen ZnačkaNature's Way
361,00 
Skladem
+
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 361
  • 647
Značka
Dle potíží
Podle potřeby