Rutin je přírodní flavonoidní sloučenina, která patří do skupiny bioaktivních látek známých jako flavonoidy. Běžně se vyskytuje v různém ovoci, zelenině a rostlinách, včetně citrusových plodů, pohanky a jablečných slupek. Rutin pomáhá udržovat zdravé krevní cévy tím, že podporuje správný krevní oběh a podporuje pevnost a integritu stěn krevních cév. To může být prospěšné při podpoře zdravého oběhu a stavů spojených s narušenými krevními cévami, jako jsou křečové žíly. 

Zajímavá je také kombinace rutinu s vitamínem C a quercetinem. Dohromady rutin, quercetin a vitamín C působí synergicky, aby navzájem posilovaly antioxidační aktivitu, protizánětlivé reakce a podporovaly syntézu kolagenu, což je klíčové pro udržení zdravé kůže, kloubů a krevních cév.

Z hlediska vstřebávání je rutin obecně dobře vstřebatelný v trávicím traktu. Jeho biologická dostupnost se však dá zlepšit některými faktory, například přítomnost zdravých tuků ve stravě může zlepšit využití rutinu tělem.

NO150
Vyprodáno
359,00 
Rutin je bioflavonoid příbuzný kvercetinu a hesperidinu, který se nachází v citrusových i necitrusových plodech a také v některých potravinách, jako je pohanka. Rutin je nejlépe známý pro svou roli v cévním zdraví. Rutin pomáhá udržovat strukturální integritu krevních cév, jako jsou žíly a kapiláry. Vědecké studie naznačují, že může napomoci podpoře vaskulárních funkcí a podpořit zdravý krevní oběh.
Podle potřebyProkrvení ZnačkaNow Foods
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 359
  • 359
Značka
Podle oblasti
Podle potřeby
Bestsellery