DR02
Ultra Cordyceps obsahuje extrakt z čistě pěstovaného mycelia Cordyceps sinensis, houby používané po staletí v Číně jako omlazující tonikum, které zlepšuje energii a podporuje funkci různých orgánů a systémů. Kmen Cordyceps v tomto produktu je čínskou vládou uznáván jako velmi podobný divoké Cordyceps sinensis, vzácné houbě, která roste ve výšce přes 4500 m v oblasti Tibetské vysočiny v Číně, a jejíž cena v určitých obdobích vyvažuje cenu zlata na gram. Ve vysokých nadmořských výškách v oblastech Tibetu a Číny je cordyceps používán pro dodávání více kyslíku pro životně důležité orgány.
Podle potřebyCelkové zdraví, Anti-age, Energie, Posílení imunity ZnačkaDoctor's Best
469,00 
Vyprodáno
DR28
Doctor's Best Ultra Cordyceps Plus obsahuje v čistých podmínkách pěstovaný Cordyceps sinensis, používaný po staletí v Číně jako omlazující tonikum, které zlepšuje energii a podporuje funkci různých orgánů a systémů. Cordyceps v tomto produktu je čínskou vládou uznávaný jako podobný divokému Cordyceps sinensis, vzácné houbě, která roste ve vysokých nadmořských výškách na území Číny v Tibetské vysočině. Ginkgo biloba a výtažky z listů artyčoku jsou přidány k podpoře omlazujících účinků cordycepsu. Pomáhá zvýšit energii, vitalitu a vytrvalost. Podpora paměť a mentálních schopnosti.
Podle potřebyEnergie, Celkové zdraví, Anti-age, Posílení imunity ZnačkaDoctor's Best
519,00 
Vyprodáno
NO305
Specializovaná směs 8 hub NOW® Mushroom Immune Renew byl speciálně vytvořen pro podporu imunitního systému pomocí standardizovaného extraktu z astragalu a specializované houbové směsi.
372,00 
Skladem
+
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 372
  • 519
Značka
Podle potřeby