NO103
Skladem
363,00 
Triglyceridy se středním řetězcem (MCT) jsou tuky, které se přirozeně hojně vyskytují v kokosovém oleji. Jsou snadněji a rychle stravitelné než jiné typy tuků. MCT olej je snadno absorbován z trávicího traktu a velmi rychle metabolizován. Podporuje využití tuku spíše pro energii než pro ukládání do zásob. Některé studie naznačují, že nahrazení běžných tuků ve zdravé stravě MCT olejem, může přispět k podpoře správné váhy a složení těla. MCT olej obsahuje přirozeně se vyskytující mastné kyseliny, kyselinu kaprylovou (C8: 0) a kyselinu kaprinovou (C10: 0).
Podle potřebyHubnutí, Metabolismus ZnačkaNow Foods
NO159
Vyprodáno
364,00 
Triglyceridy se středním řetězcem (MCT) jsou tuky, které se hojně vyskytují v olejích z kokosového oleje a palmových jader. Jsou snadněji a rychleji stravitelné než jiné typy tuků. MCT jsou snadno absorbovány ze střevního traktu a dále rychle metabolizovány v játrech. Má se za to, že tento typ tuku spíše podporuje využivání tuku pro energii než pro ukládání v těle. Četné studie naznačují, že nahrazení části jiných tuků MCT olejem ve zdravé stravě může přispět k podpoře správné váhy a rozmístění tuku v těle.
NO209
Vyprodáno
521,00 
Triglyceridy se středním řetězcem (MCT) jsou tuky, které se hojně vyskytují jak v kokosovém oleji, tak v oleji z palmových jader.NOW Foods Organic MCT Oil je odvozen výhradně z organického kokosového oleje. MCT olej jako zdroj kvalitního tuku se snadněji a rychleji tráví než jiné typy tuků. Triglyceridy se středním řetězcem jsou snadno absorbovány z gastrointestinálního traktu a jsou metabolizovány velmi rychle v játrech, proto se uvádí, že podporují využití tuku spíše pro energii než pro ukládání. MCT olej se proto používá ve snaze pomáhat podporovat zdravou váhu a složení těla. MCT olej je často používán zastánci KETO (případně Atkinsonovy) diety, při které se konzumují hlavně proteiny a tuky, přičemž příjem sacharidů je minimalizován.
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 363
  • 521
Značka
Podle potřeby