Doplňky stravy

 
Devětsil lékařský používají evropští bylinkáři po celá desetiletí a vědecké studie naznačují, že sloučeniny petasiny, obsažené v devětsilu, mohou podporovat průtok krve do mozku a podporovat normální funkce oběhové soustavy. Devětsil v tomto produktu je také bez nežádoucích pyrrolizidinových alkaloidů (PA), takže jej lze pravidelně používat. Now Foods Butterbur obsahuje také kopretinu řimbabu. Tento produkt navíc kombinuje devětšil s kopretinou řimbabou (Feverfew), jež je v našich končinách také tradičně používána na bolesti hlavy, migrény či ženské obtíže.
Dle potížíBolest, Bolest kloubů ZnačkaNow Foods
Feverfew (Tanacetum parthenium) neboli kopretina řimbaba se tradičně používá k podpoře správného tónu krevních cév. Tato řimbaba obecná je pečlivě testována a vyráběna v nejvyšší kvalitě.
Dle potížíBolest, Bolest kloubů ZnačkaNature's Way
Skladem
450,00 
Ubos (Spondias mombin) je strom vysoký až 80 m z oblastí deštných pralesů Amazonie. V moderní době je nejvíce vyhledávaný pro zmírnění následků nezdravého životního stylu a prostředí a pro optimalizaci správného fungování metabolismu. Místními obyvateli jsou využivány plody, listy a kůra tohoto stromu, přičemž nejcennější je právě kůra stromu. 
Dle potížíZáněty ZnačkaInca Botanica
Vitamin B2, známý také jako Riboflavin, je součástí skupiny vitamínů B. Vyskytuje se přirozeně v některé zelenině, v játrech, ledvinách, pšeničných klíčcích, mléce, vejcích, sýrech a rybách. Riboflavin je důležitým kofaktorem enzymů nezbytný pro výrobu energie z cukrů, tuků a bílkovin. Je také potřebný pro regeneraci glutathionu, který podporuje přirozené obranné mechanismy a detoxikační systémy těla.
Dle potížíHomocystein ZnačkaNow Foods
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 195
  • 564
Značka
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby (1)
    Ukázat vše (51)