D3 & K2 Complex (9v1), 60 rostlinných kapslí

Přidat hodnocení
NU07
368,80 
461,00 
Ušetříte: 92,20 
Naše množstevní slevy:
Množství
2+
3+
Cena
446,00 Kč
436,00 Kč
Skladem
Cena v bodech: 556 bodů
Při nákupu získáváte: 92 bodů
+
Přidat k oblíbeným

Prvotřídní produkt obsahující 9 nepostradatelných látek ve správném dávkování. Vitamín D3, Vitamín K1, Vitamín K2 (MK-7 značky MenaQ7), Vitamín C, Vitamín B1, Taurin, Zinek, Bór a Křemík jako extrakt z přesličky, poskytující biodostupný křemík. 

Obsahuje kvalitní suroviny, které je obtížné sehnat v potravě, zvláště na denní bázi. Zaměřený je na základní potřeby těla pro udržení mládí a dosažení dlouhého věku a to srdce, kosti a imunitu. To vše v rostlinných kapslích bez žádných pomocných látek, plnidel či jiných pomocných přísad. 

Produkt byl vyvíjen pro dlouhodobé užívání a mnoho jednotlivých součástí má mezi sebou synergické působení pro maximalizaci benefitů. 

Doručení
Platební metody
Naše výhody
 • — Rychlá a výhodná doprava
 • — Pouze kvalitní a efektivní produkty
 • — Výběr nejlepších produktů
 • — Notifikace stavu přepravy
 • — Snadné a rychlé vrácení zboží
 • — Různé možnosti platby
 • — Sledování objednávky
 • — Skvělé ceny
Podle potřebyHydratace, Kognitivní podpora, Posílení imunity, Krása zevnitř, Methylace, Minerál, Prokrvení, Multivitamín, Ochrana cév, Nálada, Růst vlasů, Anti-age, Doplnění, Celkové zdraví, Formulace ZnačkaNutraday
Přejít na celý popis
 

NUTRADAY D3+K2 Complex, 60 rostlinných kapslí

Vitamin D3 & K2 Complex považujeme za jeden z nejlepších doplňků stravy na trhu ! Tento produkt totiž nemá na trhu s přírodními produkty obdoby a to ani ve světovém měřítku.   

D3+K2 Complex je formulace devíti promyšlených složek pokrývající všechny nejdůležitější dlouhodobé potřeby doplňování v jednom skvělém produktů. 

Jedná se o špičkový produkt obsahující 9 nepostradatelných látek ve správném dávkování.

 • Ušetříte spoustu peněz oproti koupi samostatně obsažených produktů
 • Mnohem snažší a příjemnější dlouhodobé užívání
 • Ucelená formulace a mnoho vzájemných synergií
 • Obsažená množství jsou vyvážená a fungují v rámci celku i při různém dávkování
 • Pouze ty nejkvalitnější suroviny
 • Nejlepší formy všech jednotlivých složek
 • Přizpůsobeno pro dlouhodobé používání
 • Nejpotřebnější složky pro mnoho oblastí
 • Bez přídavných látek
 • Vhodné pro většinu dospělé populace včetně seniorů
 • Základní nástroj pro biohacking

 

Vitamín D3, Vitamín K1, Vitamín K2 (MK-7 značky MenaQ7), Vitamín C, Vitamín B1, Taurin, Zinek bisglycinát, Bór a Křemík jako extrakt z přesličky, poskytující biologicky dostupný křemík. 

Obsahuje kvalitní suroviny, které je obtížné sehnat v potravě, zvláště na denní bázi. Zaměřený je na základní potřeby těla pro udržení mládí a dosažení dlouhého věku a to srdce, kosti a imunitu. To vše v rostlinných kapslích bez žádných pomocných látek, plnidel či jiných pomocných přísad. 

Produkt byl vyvíjen pro dlouhodobé užívání a mnoho jednotlivých součástí má mezi sebou synergické působení pro maximalizaci benefitů. 

 

Nutraday D3 & K2 Complex se zaměřuje především na oblasti :

 • kosti 
 • srdce
 • imunita

Vyvinuto a vyrobeno v České Republice.

 

Složení

Velikost dávky: 1 rostlinná kapsle
Počet dávek v balení : 60
Množství v 1 dávce %RHP*
Vitamin D3 (Cholekalciferol) 1000 IU 500 %
Vitamin K2 (jako MenaQ7® Vitamin K2) (MK-7)  90 μg 120 %
Vitamin K1 (Fylochinon) 200 μg 266 %*
Zinek bisglycinát chelát 7,5 mg 75 %
Vitamin C 100 mg 125 %
Taurin (L-Taurine) 250 mg **
Vitamin B2 (Riboflavin) 1 mg 71 %
Bor 3 mg **

Přeslička rolní (Equisetum arvense) 10:1 extrakt

(Ekvivalent 500 mg sušené přesličky)

100 mg **
*RHP - Denní referenční hodnota příjmu    
** - Denní referenční hodnota příjmu není stanovena    

 

Další ingredience : Žádné.

Dávkování : 1 rostlinná kapsle denně.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky (zejména léky na ředění krve), poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě mimo sluneční světlo.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí.

 

Svět doplňků stravy se právě stal jednodušší !

 

Nejvíce synergií v jednom produktu na světovém trhu. V produktu je komprimováno to nejlepší, čeho se dá dosáhnout s doplňky stravy, díky speciální technologii kombinování surovin a výrobních postupů.

Pokryjte své nejdůležitější báze tím nejlepším a nejsnazším způsobem a zároveň ušetřete značné peníze oproti samostatným produktům.

Nutraday D3 & K2 Complex je narvaný synergiemi a to nejen mezi jednotlivými ingrediencemi, ale také v dávkování. Jedná se o velice promyšlený produkt, který jsme vyvíjeli dlouhou dobou. Nyní umožňuje různé možnosti a strategie využití pro různé skupiny obyvatel v závislosti na zvoleném dávkování. 

Různé fáze :

 • dlouhodobý příjem (nejnižší dávkování)
 • doplňování (při nedostatku, kratší dobu)
 • maximální dávka (některé speciální benefity, omezenou dobu)

Již jedna kapsle denně obsahuje vše potřebné a je určena pro dlouhodobé denní užívání.

Je třeba brát v potaz, že produkty, které podporují metabolismus kostí či stav pokožky a cév chtějí čas a dlouhodobé užívání.

Vitamín K2 v tomto produktu je v nejvíce biologicky dostupné formě MK-7 a ve správné tělu přirozené specifikaci 100 % All trans. Pokud produkt není 100 % All- trans, obsahuje místo toho syntetické cis izomery, které nejsou přirozené a v těle využitelné a mohou být i škodlivé.

 

Díky znalosti fungování vitamínu K je k dosažení jeho nejlepšího využití přidán tento vitamín i ve formě K1, která se normálně vyskytuje především v zelenině a přidali ho ve správném dávkování. Tato forma vitamínu K je velmi dobře známá, protože je nutná pro optimální srážlivost krve, avšak překvapivě poskytuje i mnohé další benefity a skvěle se doplňuje s vitamínem K2 ve formě MK-7.  

 

Vitamin K1Vitamin K1 benefity

Je nepostradatelný vitamín pro optimální srážlivost krve a následně i jaterní enzymy. Pokud nemá tělo dostatek vitamínu K, musí obětovat výrobu důležitých proteinů a enzymů, jejichž nedostatek pak v těle chybí. To proto, že srážlivost je pro tělo tak prioritním procesem, že raději obětuje některé procesy, důležité pro dlouhodobé přežití, aby zajistil krátkodobé přežití.

Neplatí, že by vyšší příjem vitamínu K1 nebo K2 znamenal vyšší tvorbu krevních sraženin, právě naopak. Při nedostatku vitamínu K1 z důvodu přerušení tvorby antititrombotických proteinů (protein S a další) se zvyšuje možnost krevních sraženin.

Pokud je vitamínu K alespoň v doporučené denní dávce a vyšší, je krevní srážlivost optimální, vyšším příjmem se srážlivost dále nezvyšuje

Vyšší dávky než minimální doporučené pro správnou srážlivost sebou přináší další benefity v podobě dostatečné aktivace proteinů závislých na vitamínu K a dalších enzymů.

Většina vitamínu K1 však skončí v játrech, kde plní nepostradatelné funkce a následovně je součástí mnoha dalších produktů jater. Vitamin K1 nicméně sám o sobě nedosáhne do vzálenějších oblastí mimo játra.

Optimální dávkování v tomto produktu umožňuje nejefektivnější aktivaci proteinů závislých na vitamínu K. 

 

 

Vitamin K2Vitamin K2 benefity

Vitamín K2 nabízí vyšší biodostupnost a další benefity, na které již vitamín K1 nestačí. Jedná se o nejvíce biologicky využitelnou formu a díky rozdílné délce izomeru a delší době působení dosáhne do vzdálenějších lokalit mimo játra, jako jsou kosti, svaly a další orgány a mohou tedy v těchto oblastech sehrát nezastupitelnou roli jako aktivátor proteinů závislých na vitamínu K.

Nejznámější a nejvyhledávanější je určitě použití vitamínu K2 pro kosti, jelikož zvyšuje produkci osteoblastů, které kost budují a současně snižuje aktivitu osteoklastů, které kosti naopak rozkládají a vytahují z kostí minerály. Díky tomu napomáhá posunout metabolismus kostí z jejich odbourávání na jejich budování.

Méně známé jsou však benefity vitamínu K2 na srdce, cévy, mozek a dlouhověkost. Jedná se o vitamín budoucnosti v naší moderní společnosti a jelikož jediným dostatečným zdrojem tohoto vitamínu v potravě je japonský fermentovaný pokrm natto, je suplementace tohoto vitamínu pomocí doplňku stravy ideální volba.

Vitamín K2 ve formě MK-7 značky MenaQ7 v našem produktu obsahuje ten nejlepší přírodní fermentovaný vitamín K2, patentovaný společností Nattopharma, která vyrábí tento vitamín přírodní cestou fermentací a ne synteticky. Společnost Nattopharma jako první přinesla tento přírodní vitamín K2 na trh a stojí za většinou převratných studií, které pomohly dostat povědomí o benefitech tohoto vitamínu mezi odborníky a část veřejnosti

 

 

Vitamin D3Vitamin D3 benefity

Jeden z nejdůležitějších vitamínů a zároveň jeden z nejvíce nedostatkových v současné populaci. Vitamín D3 přináší celou plejádu benefitů a důležitý je především pro imunitu, kosti, mozek a celkový zdraví.

Optimální dávkování pro většinu dospělé populace je 1000 - 2000 IU vitamínu D3 denně, současná legislativa v ČR povoluje 1000 IU denně. 

Vitamín D3 má nejdůležitější synergii s vitamínem K2. Společně regulují správné ukládání vápníku v kostech a díky vitamínu K2 též braňují nežádoucímu ukládání vápníku v cévách.

Nedostatkem tohoto vitamínu trpí podstatná část obyvatelstva a zejména pro pracovníky v kanceláři, seniory a ty, kteří netráví dostatečný čas na slunci představuje suplementace ideální a komfortní možnost dosažení optimální hladiny.

Ačkoliv mnoho lidí trpí opravdovým nedostatkem vitamínu D, ještě více obyvatel nedosahuje optimální hladiny. Dosažení optimální hladiny pak může například pomoct zvýšit T při jeho nedostatku nebo zlepšit kognitivní výkon

Jelikož je vitamín D rozpustný v tucích, měl by být příjmán s jídlem obsahující tuk. 

 

 

 

 

Vitamin CVitamin C benefity

Základní nepostradatelný vitamín, který je relativně jednoduché získat z pestré a vyvážené stravy. Je ale třeba ho příjmat pravidelně a to nebývá z mnoha důvodů příliš časté.

Pokud má vitamín C podporovat imunitu, měl by být užíván ještě před vznikem nachlazení v pravidelných dávkách

Obsah vitamínu C v tomto produktu je ideální pro užívání na denní bázi a zároveň pro ideální methylaci epigenetických procesů, čemuž se věnuje obor epigenetika.

Funguje též jako chelátor některých těžkých kovů a blokuje vytváření nitrosaminů, které jsou považovány za karcinogeny v potravinách. 

Kromě toho působí synergicky se zinkem např. pro ochranu před poškozením volnými radikály a zlepšuje působení zinku. Podporuje též syntézu karnitinu a produkci kolagenu. Zlepšuje vstřebatelnost železa z rostlinných zdrojů.

Nedostatek vitamínu C vede mimo jiné k nadměrné produkci cholesterolu a zhoršení krevního průtoku a je proto důležitý také pro zdravé cévy

 

 

 

 

ZinekZinek benefity

Zinek je velmi důležitý minerál a je zapojený v mnoha enzymatických procesech. Využíván je jako kofaktor pro správnou tvorbu hormonů, imunitu, mozkovou činnost, obranné enzymy a mnoho dalších rolí.

Zároveň jde o synergickou kombinaci s ostatními složkami v tomto produktu.

Zinek se nejčastěji užívá pravidelně buď v malých dávkách (5-15mg) pro udržení optimální hladiny, nebo ve vyšších dávkách (25-45 mg) ve stavu většího nedostatku tohoto minerálu. což je též možné dosáhnout s tímto produktem.

Nad 45 mg zinku denně (včetně zinku v příjmané potravě) je možné užívat pouze po omezenou dobu

V tomto produktu přinášíme zinek v té nejlepší formě jako zinek bisglycinát, která je skvěle vstřebatelná a oproti jiným formám velmi dobře tolerována.

Na trhu se nejčastěji setkáte s formou oxidu zinku, která je nejhůře vstřebatelná, zato je velmi levná.

Zinek bisglycinát však při srovnávacích testech porazil i některé dražší formy zinku jako zinek citrát, glukonát, pikolinát nebo sulfát.

 

 

 

Vitamin B2Vitamin B2 benefity

Nezbytný prvek při správné tvorbě energie, není třeba příliš vysokých dávek, které mají zcela jiné využití než v tomto produktu. V tomto dávkování má však vitamín B1 z našeho pohledu nejlepší přínos a je vhodný pro pravidelné užívání.

Riboflavin je esenciální vitamín, který je nezbytný pro tvorbu mnoha enzymů. Zároveň na něm závisí flavoproteiny potřebné pro tvorbu energie.

Obzvlášť vhodný je pro mladé a dospívají a postarší lidi a zároveň s osoby s mutací genu MTHFR, jež je v populaci relativně častá. Ú

plný deficit vitamínu B2 není v rozvinutých zemí častý, nicméně některé skupiny obyvatel příjmají suboptimální množství tohoto vitamínu na denní bázi.

Ideální pro pravidelné doplňování je dávkování 1-2 mg denně.

U tohoto produktu jsme brali v potaz i vitamín B2 obsažený v běžných potravinách a jedna či dvě kapsle pokryjí ideální pásmo při konzumaci běžné stravy.

 

 

 

 

TaurinTaurin benefity

Fantastická semi esenciální aminokyselina s nepřeberným množstvím benefitů téměr pro celé tělo.

Mimo některé možské plody a maso z krocana bohužel není příliš dobrých zdrojů taurinu v běžné stravě.

Taurin je skvělým a dostupným zdrojem biologické síry a funguje mimo jiné jako jeden z hlavních neurotransmiterů a osmolytů při regulaci tekutin a ochraně buněčných membrán. 

Taurin je též důležitý pro srdce a mitochondrie a jako antioxidant pro očivarlata, čímž pomáhá bojovat s nepříznivými faktory vedoucí k snížené plodnosti.

 

 

 

 

 

 

 

 

KřemíkKremik benefity

Důležitý prvek pro vlasy, nehty a kosti. Křemík v našem produktu pochází z přesličky rolní, která je nejlepších zdrojem přírodního a v těle využitelného křemíku.

Například bambus obsahuje procentuálně mnohem vyšší množství křemíku než přeslička, jedná se ale o anorganickou formu, která je v těle velmi málo využitelná.

Jedná se o ultimátní dodatek do tohoto produktu pro synergickou kombinaci na podporu kostí

Některé studie naznačují, že přirozeně vysoký obsah křemíku rozpuštěného v pitné vodě u některých populací v Indii stojí za jejich pověstnou dlouhověkostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

BórBor benefity

Málo známý a málo pochopený prvek, přitom nepostradatelný pro hormonální rovnováhu, kosti a správné využití ostatních minerálů. V přírodě se většinou vyskytuje v čistých přírodních zdrojích pitné vody. Jeho výskyt a příjem ve světových populacích a lokalitách je však velmi různorodý. V Evropě je jeho příjmané množství v průměru relativně malé oproti některým jiným oblastem. 

V čisté podobě je jako každý kov při vysokých dávkách toxický, zároveň však mnohem méně než jiné kovy ve stejném množství. V normálním a doporučovaném množství však velmi bezpečný. Například v kaviáru je bóru jako pomocné látky obsažené obrovské množství. Ve velmi vysokých množstvích se bór používá také do mnoha průmyslových aplikací, např. jako fungicid, prostředek na hubení hmyzu apod. To se však netýká bóru v potravinářské kvalitě, který je v několika miligramovém množství. Je však velmi důležité nepřekračovat maximální dávkování (u tohoto produktu 4 kapsle (12mg) + rezerva) pro dlouhodobý příjem

Bór též spolupracuje s hořčíkem a výrazně zlepšuje jeho využití a ukládání do kostí. Je vhodný i pro použití bez hořčíku a v případě nízké hladiny hořčíku, jelikož zlepšuje využitelnost již přítomného hořčíku

Kromě hořčíku působí bór synergicky především s vitamínen D a výrazně zlepšuje jeho hladinu oproti stavu při nedostatku bóru.

 

 

Žádné přídavné látky

Nutraday D3 & K2 Complex je v rostlinných kapslích a neobsahuje žádné pomocné, plnící ani balastní látky. 

Pouze prvotřídní suroviny

Nutraday D3 & K2 Complex obsahuje tu nejlepší značku, která vyrábí nejkvalitnější 100% přírodní fermentovaný vitamín K2 ve formě MK-7 od společnosti Nattopharma. Tato surovina je něco jako "Rolls Royce" mezi vitamínem K2, lepší kvalita tohoto vitamínu ani není.

Vitamín K2 MK-7 MenaQ7® v tomto produktu je v nejvíce biologicky dostupné formě MK-7, která se rychle vstřebává a je ve správné specifikaci 100% All trans, která je tělu přirozená. Mnoho produktů na trhu obsahuje vitamín K2, který není 100% All- trans a obsahuje tedy syntetické cis izomery, které nejsou přirozené a v těle využitelné a mohou být i škodlivé.

Jedná se o suveréně nejdražší a nejcennější samostatnou surovinu v tomto produktu a zároveň takovou, která se vyskytuje pouze v top produktech s vitamínem K2 u světových výrobců. U vitamínu K2 je velmi důležité dbát na kvalitu a správnou specifikaci a technologický postup. Mnoho produktů na trhu s vitamínem K2 ani nejsou v izomeru, který je v těle dostupný a jiný výzkum trhu objevil, že u velké části těchto produktů nebyl vitamín K2 detekován.  

 

Promyšlená formulace

Synergická kombinace znamená, že celek je více než suma jednotlivých součástí a tento produkt je na tomto principu založený. Dále tak podtrhuje naší filozofii přístupu k doplňkům stravy a výživě. Obsahuje 9 nepostradatelných prvků v jedné kapsli, což značně usnadňuje život. 1 produkt tedy obsahuje přibližně 60% produktů, které by měl člověk doplňovat na denní bázi. 

Možné je i rozšíření o další produkty, například o produkty podporující mozek, plodnost, dlouhověkost a jiné specifické potřeby nebo jít ještě dále v oblastech srdce, kostí, imunity. 

Produkt je dobré doplnit i o hořčík, ideálně produkt Nutraday Magnesium Malate Complex, s kterým se dále skvěle doplňuje. Dohromady tak pokrývají asi 75 % cenných látek, které jsou pro většinu dospělé populace obtížné doplňovat na denní bázi, zejména při méně než perfektní stravě, což bývá poměrně častý problém.

Perfektní vyvážená strava je ideální stav, jenž bohužel též vyžaduje značné finanční prostředky, což je obtížné pro mnoho osob včetně seniorů. Produkt D3 & K2 Complex umožňuje zlepšit příjem důležitých látek jako doplněk stravy a zároveň nezruinuje Vaší peněženku. Vysokých úspor též dosahuje oproti samostatným produktům, zde obsaženým v jedné kapsli.  

 

 

 

 

 

Značka
Ingredience
 • Bor
 • Křemík
 • Přeslička
 • Taurin
 • Vitamin B2
 • Vitamin C
 • Vitamin D
 • Vitamin D3
 • Vitamin K
 • Vitamin K1
 • Vitamin K2
 • Vitamin K2 MK-7
 • Zinek
Dle potíží
 • Menopauza
Suplementy - Vlastnosti
Počet kapslí
60
Hledat podobné
5 z 5
Hodnocení: 3
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Marian Lecko
Komentář
Tyhle vitamíny s vitaminem D3 a K2 jsou skvělé! Cítím se výrazně líp a mám více energie. Určitě doporučuju, stojí to za to.
Jan Matuška
Výhody
Značkový vitamín K2
Bór a křemík nemusím brát samostatně
Komentář
Dobré brát společně s hořčíkem
Anonymní
Výhody
PErfektní kombinace vitamínu D a dalších důležitých látek.
Komentář
Nahradí mnoho jiných produktů. Používáme již skoro celá rodina od 1 do 3 kapslí. Velká spokojenost

Produkty ve stejné kategorii Produkty ve stejné kategorii

Nový eshop,
nové ceny
U nás nakupujete skvělé produkty za nejlepší ceny,
využít navíc můžete slevu na první nákup a věrnostní slevy.
Mohlo by Vás zajímat
 • Nejprodávanější
 • Nejpopulárnější
Rychlá expedice a doručení

Doručujeme nejčastěji následující pracovní den

Nejlepší produkty na trhu

Do naší nabídky se dostanou jen ty nejlepší produkty od prověřených výrobců

 • Produkty na kosti
 • Produkty na srdce