Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Magnesium Malate (hořcík malát) 1000 mg, 180 tablet

Now Foods , Cena na gram: 3
491 
NO13
In stock
+

Hořčík je minerál přispívající k normální psychické činnosti, normálnímu energetickému metabolismu, mineralizaci kostí a také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje normální činnost svalů,syntézy bílkovin a přispívá k udržení normálního stavu zubů a kostí. Hořčík slouží jako kofaktor přibližně 300 enzymů. Podílí se také na procesu dělení buněk. Magnesium malát je plně zreagovaný minerální doplněk stravy. Obsahuje minimálně 60% kyseliny jablečné. Malát (kyselina jablečná) je důležitý meziprodukt Krebsova cyklu produkce buněčné energie.

Magnesium malate je vhodný zejména v těchto oblastech :

  • 115 mg elementárního hořčíku
  • Podpora nervové soustavy
  • Podpora normální syntézy bílkovin
  • Podpora energetického metabolismu
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy

Složení v dávce 1 tableta : Vápník (z uhličitanu vápenatého) 100mg,13% DDD*, Hořčík (z 1000 mg magnesium malátu) 115 mg,31% DDD*; *DDD - Doporučená denní dávka

Další ingredience : Celulóza, kroskarmelóza sodná, kyselina stearová (rostlinná), stearan hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a rostlinný povlak tablety.

Neobsahuje : sóju, pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Bez GMO. V tomto produktu se mohou vyskytnout přírodní změny barev.

Dávkování : Užívejte 1 tabletku až 3x denně společně s jídlem.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na chladném a suchém místě..

Combine with