Pampeliška - Detoxikace a Játra

Pampeliška je doplněk pro podporu detoxikace a zdraví jater. Obsahuje přírodní látky, které podporují vylučování toxinů a zlepšují funkci jater. Pampeliška také podporuje zdraví trávení a může podporovat úlevu od zánětů a zažívacích potíží.

Kořen pampelišky, pocházející z rostliny Taraxacum officinale, je vysoce uznávaným bylinným prostředkem s bohatou historií tradičního použití. Tato všestranná bylina je tradičně běžně se používá k podpoře různých aspektů tělesného zdraví. Mezi klíčové bioaktivní složky nacházející se v kořenu pampelišky patří seskviterpenové laktony, flavonoidy, fenolické sloučeniny a polysacharidy. Tyto sloučeniny přispívají k antioxidačním, protizánětlivým, diuretickým a jaterním podpůrným vlastnostem.

Kořen pampelišky byl studován pro svůj potenciál podporovat zdraví jater a napomáhat detoxikačním procesům. Může podporovat produkci žluči, která napomáhá trávení a vylučování odpadu z těla. Navíc se tradičně používá k podpoře zdraví ledvin a funkce močových cest díky svým diuretickým vlastnostem. Může také podporovat zdravou zánětlivou reakci a pomáhat udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Kromě toho je kořen pampelišky bohatý na vitamíny a minerály, včetně vitamínu C, vitamínu A, draslíku a železa, které mohou poskytnout další nutriční podporu.

Při výběru doplňku z kořene pampelišky je důležité vybírat vysoce kvalitní produkty z dobrých zdrojů, aby byla zajištěna jeho čistota a obsah.

Tradiční dávkování kořene pampelišky se běžně pohybuje v rozmezí 500-2000 mg kořene denně. 

NO05
Pampeliška (Taraxacum officinale) je kvetoucí rostlina hojně se vyskytující téměř ve všech oblatech mírného pásu. Ač je mnohými považována za plevel, pampeliška přirozeně obsahuje mnoho vyhledávaných látek jako jsou karotenoidy, flavonoidy a fytosteroly.
217,00 
Skladem
+
Bestsellery