Nejprodávanější v kategorii Nejprodávanější v kategorii

Boswellia, běžně známá také jako kadidlovník, si získala významnou pozornost pro své potenciální přínosy, zejména v oblasti protizánětlivých účinků. Byla rozsáhle studována pro svou schopnost podporovat zdraví kloubů a zmírňovat příznaky spojené se zánětlivými stavy, jako je osteoartritida a revmatoidní artritida. Má se za to, že příznivé vlastnosti boswellie jsou připisovány její schopnosti inhibovat specifické enzymy a dráhy zapojené do zánětu, a tak snížit bolest a otok. Mimo jiné se extrakt z boswellie osvědčil při podpoře zdraví dýchacích cest a gastrointestinální zdraví. Může pomoci podporovat trávicí funkce a udržovat vyváženou zánětlivou reakci v trávicím systému, což přispívá ke zdravým střevům.

Při výběru doplňku boswellie je důležité vybrat si vysoce kvalitní produkty z renomovaných zdrojů, aby byla zajištěna čistota, kvalita a účinnost.

Je potřeba hledat standardizované extrakty, které specifikují koncentraci boswellových kyselin. Běžná standardizovaná procenta zahrnují 30 % nebo 40 % boswellových kyselin, což zajišťuje konzistentní a silnou koncentraci aktivních sloučenin. Za zvážení stojí také kontrolovat poměry boswellových kyselin, přičemž vyšší hladiny acetyl-11-keto-β-boswellové kyseliny (AKBA) a nižší hladiny β-boswellové kyseliny (β-BA) jsou obecně preferovány kvůli potenci AKBA.

 

 

Extrakt z rostliny kadidlovník pilovitý (Boswellia Extract) je standardizovaný extrakt s vysokým obsahem organických boswellových kyselin. Boswellia serrata, také známá jako kadidlo, je po staletí tradičně používána v ayurvédské medicíně. Bioaktivní složky boswellie(boswellové kyseliny), byly zkoumány v mnoha vědeckých studiích, z důvodu příznivého ovlivnění klíčových enzymů, které se podílejí na udržování zdravých tkání. V tomto produktu je mimo kadidlovník zastoupen také extrakt a prášek z kořene rostliny kurkuma. Kurkuma je zde ve formulaci bez posílení vstřebatelnosti (jako Meriva, BioPerine, apod.), je tedy určena pro trávicí soustavu.
Dle potížíZáněty ZnačkaNow Foods
NOW Boswellia Extract je standardizovaný výtažek z rostliny Boswellia serrata, také známá jako Kadidlovník pilovitý, nebo boswellie, byla po staletí používána v tradiční ayurvedské medicíně. Bioaktivní složky přípravku Boswellia jsou především kyseliny boswellové, které jsou zde standardizovány na 65% hmotnosti extraktu.
Dle potížíZáněty, Bolest kloubů Podle potřebyProtizánětlivé, Pohyblivost kloubů ZnačkaNow Foods
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 491
  • 586
Značka
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby