O nás

Představení společnosti

Společnost Nutraday byla založena v roce 2016 s cílem poskytnout na trh ucelenou nabídku doplňků stravy a nutraceutik bez kompromisů v kvalitě, jež zahrnují nejen hledisko původu a kvality surovin, ale také obsah účinných látek.

Na českém trhu jsou stále nejhojněji zastoupeny neefektivní produkty obsahující minimální množství účinných látek či nevhodnou formu. Zde jde hlavně o zisky výrobců při použití nízké kvality nebo množství vstupních surovin, což umožňuje masivní marketing a reklamy. 

Jde nám především o kvalitu, dostupnost a snadné užívání pro zákazníka. Ačkoliv cena není tou nejvyšší prioritou, poměr ceny / kvality je pro nás velmi důležitým hlediskem. V praxi pak cena výrobků nabízených v našem eshopu při přepočtu na množství účinné látky bývá jednou z nejnižších na trhu.

Dalším benefitem pro naše zákazníky je pečlivý výběr produktů z celkového pohledu, a to i z hlediska vzájemné synergie, a také zda má jejich využití vůbec potenciál z hlediska existujících klinických studií.

Kvalita, dostupnost i zaměření na zákazníka jsou pouze některé z důvodů, proč s námi nemůžete šlápnout vedle.

Jsme oficiálním distributorem značky Now a v roce 2017 jsme se stali výhradním distributorem značky Healthy Origins pro ČR a SR.