Doplňky stravy - Bolest hlavy

NA07
Vyprodáno
499,00 
Feverfew (Tanacetum parthenium) neboli kopretina řimbaba se tradičně používá k podpoře správného tónu krevních cév. Tato řimbaba obecná je pečlivě testována a vyráběna v nejvyšší kvalitě.
Dle potížíBolest, Bolest kloubů Podle potřebyBolest hlavy, Protizánětlivé ZnačkaNature's Way
NO232
Vyprodáno
195,00 
Vitamin B2, známý také jako Riboflavin, je součástí skupiny vitamínů B. Vyskytuje se přirozeně v některé zelenině, v játrech, ledvinách, pšeničných klíčcích, mléce, vejcích, sýrech a rybách. Riboflavin je důležitým kofaktorem enzymů nezbytný pro výrobu energie z cukrů, tuků a bílkovin. Je také potřebný pro regeneraci glutathionu, který podporuje přirozené obranné mechanismy a detoxikační systémy těla.
Dle potížíHomocystein Podle potřebyBolest hlavy ZnačkaNow Foods
IB05
Skladem
450,00 
Ubos (Spondias mombin) je strom vysoký až 80 m z oblastí deštných pralesů Amazonie. V moderní době je nejvíce vyhledávaný pro zmírnění následků nezdravého životního stylu a prostředí a pro optimalizaci správného fungování metabolismu. Místními obyvateli jsou využivány plody, listy a kůra tohoto stromu, přičemž nejcennější je právě kůra stromu. 
Dle potížíZáněty Podle potřebyProtizánětlivé, Metabolismus, Posílení imunity, Bolest hlavy ZnačkaInca Botanica
NO166
Vyprodáno
564,00 
Devětsil lékařský používají evropští bylinkáři po celá desetiletí a vědecké studie naznačují, že sloučeniny petasiny, obsažené v devětsilu, mohou podporovat průtok krve do mozku a podporovat normální funkce oběhové soustavy. Devětsil v tomto produktu je také bez nežádoucích pyrrolizidinových alkaloidů (PA), takže jej lze pravidelně používat. Now Foods Butterbur obsahuje také kopretinu řimbabu. Tento produkt navíc kombinuje devětšil s kopretinou řimbabou (Feverfew), jež je v našich končinách také tradičně používána na bolesti hlavy, migrény či ženské obtíže.
Dle potížíBolest kloubů, Bolest Podle potřebyBolest hlavy, Protizánětlivé ZnačkaNow Foods
Produktové filtry
Cena

 – 

  • 195
  • 564
Značka
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby (1)
    Ukázat vše (51)