Sleva 21%

Curcumin Phytosome (MERIVA) extrakt 500 mg

Jarrow Formulas, Cena denní dávky: 10Kč
Původní cena: 693 
549 
Ušetříte: 144 Kč (21%)
JA01
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

Patentovaný kurkumin MERIVA ve formě navázané na fosfatidylcholin (lecithin) se vstřebatelností téměř 30x vyšší než je samotná kombinace kurkuminu a piperinu jak bylo zjištěno v klinické studii.

Samotný kurkumin je tělem velmi špatně vstřebáván z trávicího traktu (pouze několik jednotek procent), proto se pro posílení vstřebatelnosti často míchá s piperinem (extrakt z černého pepře), který jeho vstřebatelnost zvýší až o 100 %. Lecitin v této formě kurkuminu zajištuje navíc vysokou vstřebatelnost tím, že na sebe naváže dvě molekuly kurkuminu a snadno je transportuje do krevního oběhu.

Vysoká vstřebatelnost je jedna věc, nejdůležitější vlastností formy MERIVA je mnohem lepší profil kurkuminoidů v krevní plasmě díky vysokému obsahu dementhoxykurkuminu, který je považován za důležitější pro protizánětlivé účinky.

Produkt je vhodný pro své působení v těchto oblastech:

  • Normální činnost kloubů
  • Protizánětlivé účinky
  • Aktivace příznivých metabolických drah
  • Synergie s EGCg
  • Trávení
  • Aktivace AMPK
Značka:
Jarrow Formulas

Macular Protection Ultra Combo

1 x 1185 Kč 924 Kč
+
+
+
+
+
+
1 x 1399 Kč 1343 Kč
+
1 x 746 Kč 724 Kč
+
+
Cena produktů v balíčku 7223 Kč
Celkem za balíček 6814 Kč
Ušetříte (6%) 409 Kč

Wellness Total Combo Silver

+
+
+
+
+
+
1 x 470 Kč 461 Kč
+
+
+
Cena produktů v balíčku 3905 Kč
Celkem za balíček 3725 Kč
Ušetříte (5%) 180 Kč

Složení v dávce 1 kapsle : Kurkumin Phytosome Phosphatidylcholin Komplex (kořen kurkumy dlouhé) (18-22% kurkuminoidů) , 500 mg **, DDD – Doporučená Denní Dávka. ** - DDD není stanovena.

Další ingredience: Celulóza, oxid křemičitý, křemičitan hořečnatý a stearan hořečnatý (rostlinný zdroj). Tobolka se skládá z hydroxypropylmethylcelulózy.

Neobsahuje pšenici, lepek,sóju, žádné mléčné výrobky, vejce, ryby / měkkýše, arašídy / ořechy.

Dávkování : 1 kapsle denně společně s jídlem. Při zvýšené potřebě berte 1 kapsli 2x denně nebo podle pokynů svého lékaře.

Upozornění : Pokud trpíte zdravotními obtížemi, jste těhotná, kojící, nebo se snažíte počít, jste mladší 18 let, nebo užívaváte léky, poraďte se před užíváním toho produktu se svým lékařem

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Skladujte na chladném a suchém místě

Není určeno jako náhrada pestré stravy.