Sleva 15%

Curcumin Phytosome (MERIVA) extrakt 500 mg

Jarrow Formulas, Cena denní dávky: 10Kč
Původní cena: 693 
587 
Ušetříte: 106 Kč (15%)
JA01
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

Patentovaný kurkumin MERIVA ve formě navázané na fosfatidylcholin (lecithin) se vstřebatelností téměř 30x vyšší než je samotná kombinace kurkuminu a piperinu jak bylo zjištěno v klinické studii.

Samotný kurkumin je tělem velmi špatně vstřebáván z trávicího traktu (pouze několik jednotek procent), proto se pro posílení vstřebatelnosti často míchá s piperinem (extrakt z černého pepře), který jeho vstřebatelnost zvýší až o 100 %. Fosfatidylcholin v této formě kurkuminu zajištuje navíc vysokou vstřebatelnost tím, že na sebe naváže molekuly kurkuminu a snadno je transportuje do krevního oběhu.

Vysoká vstřebatelnost je jedna věc, ale nejdůležitější vlastností kurkuminu MERIVA je mnohem lepší profil kurkuminoidů v krevní plasmě díky vysokému obsahu dementhoxykurkuminu, který je považován za důležitější pro protizánětlivé účinky.

Produkt je vhodný pro své působení v těchto oblastech:

  • Normální činnost kloubů
  • Protizánětlivé účinky
  • Aktivace příznivých metabolických drah
  • Synergie s EGCg
  • Trávení
  • Aktivace AMPK
Značka:
Jarrow Formulas

Macular Stack+

1 x 1145 Kč 893 Kč
+
+
+
+
+
+
1 x 1496 Kč 1436 Kč
+
1 x 798 Kč 774 Kč
+
+
Cena produktů v balíčku 7600 Kč
Celkem za balíček 7190 Kč
Ušetříte (5%) 410 Kč

Wellness Total Combo Silver

+
+
+
+
+
+
1 x 502 Kč 492 Kč
+
+
+
Cena produktů v balíčku 4162 Kč
Celkem za balíček 3969 Kč
Ušetříte (5%) 193 Kč

Složení v dávce 1 kapsle : Kurkumin Phytosome Phosphatidylcholin Komplex (kořen kurkumy dlouhé) (18-22% kurkuminoidů) , 500 mg **, DDD – Doporučená Denní Dávka. ** - DDD není stanovena.

Další ingredience: Celulóza, oxid křemičitý, křemičitan hořečnatý a stearan hořečnatý (rostlinný zdroj). Tobolka se skládá z hydroxypropylmethylcelulózy.

Neobsahuje pšenici, lepek,sóju, žádné mléčné výrobky, vejce, ryby / měkkýše, arašídy / ořechy.

Dávkování : 1 kapsle denně společně s jídlem. Při zvýšené potřebě berte 1 kapsli 2x denně nebo podle pokynů svého lékaře.

Upozornění : Pokud trpíte zdravotními obtížemi, jste těhotná, kojící, nebo se snažíte počít, jste mladší 18 let, nebo užívaváte léky, poraďte se před užíváním toho produktu se svým lékařem

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C

Skladujte na chladném a suchém místě

Není určeno jako náhrada pestré stravy.