BetterYou B-Complete Oral Spray je skvěle chutnající a odborně připravená směs všech 8 vitamínů B, včetně vitaminu B12, která podporuje přirozený energetický metabolismus a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Vědecky formulovaný orální sprej dodává B-komplex vitamínů přímo do krevního oběhu a obchází primární zpracování ve střevě. Drobné kapičky ve spreji se rychle vstřebávají do membrány vnitřní tváře a poskytují rychlou a účinnou vstřebatelnost živin. B-Complete Oral Spray obsahuje nejvíce biologicky dostupné přísady pro zajištění optimální absorpce a metabolismu v těle, včetně obou forem vitamínu B12 (adenosylkobalaminu a methylkobalaminu), což je nejlepší kombinace, která podporuje přirozené energetické procesy těla.
Now Foods, Flush-Free Niacin (Vitamin B3) 250 mg, 180 veg.kapslí : Vitamin B3 bez návalu GMP kvalita Vegetariánské / veganské složení Doplněk stravy
Dle potížíCholesterol ZnačkaNow Foods
Niacinamid a niacin jsou dvě různé formy vitamínu B3. Niacinamid nezpůsobuje vedlejší účinky u vyšších dávek. Nikotinamid (niacinamid) je forma niacinu / vitamínu B3, který je rozpustný ve vodě. Jedná se o derivát niacinu, který nezpůsobuje „návaly“ obvykle spojené s užíváním vysokých dávek niacinu. Niacinamid je snadno přeměněn na bioaktivní formy niacinu, NAD +, NADH, NADP a NADPH, které jsou důležitými kofaktory v produkci buněčné energie a jsou důležité pro udržení stability buněčné DNA.
Dle potížíCholesterol ZnačkaNow Foods
Product filters
Price

 – 

  • 217
  • 521
Značka
Dle potíží
Podle oblasti