Jiaogulan - American Ginseng - Support of Metabolism and Longevity

Jiaogulan (five-leaf ginseng) is an adaptogen that supports heart health and cognitive function . It helps improve energy and supports the immune system. Jiaogulan also has antioxidant properties. Ideal for people looking to improve overall vitality and well-being .

PH01
Description Sealed For Your Protection 100% Pure 12:1 Concentrated Potency Dietary Supplement Since 1994 - 100% Vegetarian, Non GMO Paradise Jiaogulan is a True Full Spectrum 12:1 potent concentration. Our raw material extract contains 30% naturally occurring gypenosides. It is...
Dle potížíKrevní cukr, Diabetes Podle potřebyAnti-age, Hubnutí, AMPK BrandParadise Herbs
528,00 
Out of stock
IB07
Jiaogulan (ženšen pětilistý) patří mezi tzv. adaptogeny a pomáhá vyrovnávat se se stresem a harmonizovat funkce celého organismu. Pozitivné ovlivňuje i trávení a stimuluje funkci jater a ledvin a pomáhá udržovat správnou hladinu cukru v krvi. Pomáhá i regulovat krevní tlak, tak jak tělo potřebuje. Ačkoliv se jedná o rozdílnou rostlinu oproti ženšenu pravému, některé složky mají ty rostliny podobné a některé jsou pro jiaogulan unikátní.  Ženšen pětilistý je pro své adaptogenní účinky ve své domovině nazýván bylinou nesmrtelnosti a používá se k udržení mladistvé kondice a pro ochranu před škodlivými vlivy.
Dle potížíKrevní cukr, Diabetes Podle potřebyHubnutí BrandInca Botanica
450,00 
Out of stock
Product filters
Price

 – 

  • 450
  • 528
Brand
Dle potíží
Podle potřeby
Bestsellers