DR05
In stock
369,00 
Quatrefolic® is a form of metabolized folate that the body owns and can use. This is vitamin B9, also called folate or folic acid. The common form of this vitamin is synthetic folic acid, which is not the body's own substance and must be metabolized and methylated into a form that the body can use. Surprisingly, even folate, which is contained in fresh leafy vegetables, must be methylated before it can be used. Most multivitamins and preparations with folic acid contain, in the vast majority of cases, a cheap synthetic form - folic acid. However, doctors recommend the methylated form, i.e. folate, but the disadvantage is the higher price. A sufficient amount of folate is important both at the time of conception and at the very beginning of pregnancy, as its deficiency increases the risk of certain disorders. Its sufficient amount in the body is also very important, because in the first month a woman often does not even know that she is already pregnant. Supplementing with folate using a reduced, body-own version of folate from the brand Quatrefolic is a convenient way to supply increased amounts of folate during or before possible conception. We do not recommend folic acid / folate / vitamin b9 for people, especially for long-term use.
Dle potížíHomocystein Podle potřebyTěhotenství ZnačkaDoctor's Best
BY02
Out of stock
419,00 
BetterYou B-Complete Oral Spray je skvěle chutnající a odborně připravená směs všech 8 vitamínů B, včetně vitaminu B12, která podporuje přirozený energetický metabolismus a pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Vědecky formulovaný orální sprej dodává B-komplex vitamínů přímo do krevního oběhu a obchází primární zpracování ve střevě. Drobné kapičky ve spreji se rychle vstřebávají do membrány vnitřní tváře a poskytují rychlou a účinnou vstřebatelnost živin. B-Complete Oral Spray obsahuje nejvíce biologicky dostupné přísady pro zajištění optimální absorpce a metabolismu v těle, včetně obou forem vitamínu B12 (adenosylkobalaminu a methylkobalaminu), což je nejlepší kombinace, která podporuje přirozené energetické procesy těla.
OS02
Out of stock
329,00 
Doplněk stravy ve formě tvrdých tobolek obsahujících aktivní, methylované formy kyseliny listové (Quatrefolic) a vitaminu B12 (methylkobalamin), které jsou v těle vysoce vstřebatelné. Obě tyto živiny lze nalézt v určitých skupinách potravin, existuje ale mnoho důvodů, proč samotná strava může postrádat B12 a kyselinu listovou. Nedostatek vitamínu B12 může být následován nízkými hladinami folátu, protože jejich metabolismus je propojen. Vitamin B6 ve formě koenzymu P-5-P se také podílí na přeměně folátu a B12 na jejich aktivní formy, proto byly zařazeny do tohoto produktu. Mezi zásadní role vitaminu B12 v těle patří regulace metabolismu, udržování nervového systému, zdraví mozku a tvorba červených krvinek. Kyselina listová je nezbytná pro růst tkání matky, syntézu aminokyselin, krvetvorbu a fungování imunitního systému. Suplementace aktivní kyselinou listovou je potřebná zejména v případě genetických mutací MTHFR a pro udržení správné hladiny homocysteinu. Proč může pomáhat doplňování folátu a vitamínů B6 a B12? - Vitamin B6, B12 a kyselina listová přispívají k normálnímu metabolismu homocysteinu. - Vitamin B6, B12 a kyselina listová přispívají k normální funkci imunitního systému. - Vitamin B6, B12 a kyselina listová přispívají k normální psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání. - Folát a vitamín B12 hrají roli v procesu dělení buněk.
Dle potížíHomocystein Podle potřebyTěhotenství
DR40
Out of stock
846,00 
Vynikající produkt Prenatal Essentials od Doctor’s Best představuje ideální doplněk stravy, který si starostlivá žena pro své dítě může dopřát. Obrovskou výhodou je mimo folát, cholin a methylkobalamin hlavně obsah omega kyseliny DHA, která je důležitá pro mozek a to všechno obsaženo v rostlinném softgelu. Tato vyživující směs přípravku Prenatal Essentials vám poskytne plnou doporučenou denní dávku cholinu (VitaCholine®) pro podporu nervového vývoje plodu. Cholin pomáhá zvyšovat dostupnost DHA, která spolupracuje s folátem (Quatrefolic®) v jeho nejvíce biologicky dostupné formě folátu IV. generace k další podpoře vývoje mozku a páteře plodu. Cholin a vitamin B12 dává matce více energie. U kojících žen doplňování cholinu podporuje podporuje dítě v pokračujícím růstu a vývoji mozku i po těhotenství.
Podle potřebyPlodnost, Kognitivní podpora, Těhotenství ZnačkaDoctor's Best
Doctor's Best Fully Active Folate with Quatrefolic® twice as strong contains Quatrefolic®, glucosamine salt (695-methyl-tetrahydrofolate, the most bioavailable form of folate that also provides greater stability and water solubility. The human body cannot synthesize folate, and due to its nature, the body stores it to a limited extent. Folic acid and folate from food must be converted into its metabolically active form in order to be used by the body. Quatrefolic® is a metabolically active folate, making it more effective than folic acid for maximizing benefits. Folate helps support a healthy prenatal regimen along with a healthy diet and lifestyle. It also helps support the healthy development of the fetus's brain and spine. Folate is also an important vitamin for supporting DNA and proper cell division. Quatrefolic® is the most bioavailable form of folate Composition per dose of 1 vegetable capsule: Folate (from Quatrefolic®, (6s)-5-methyltetrahydrofolic acid, glucosamine salt) 800 mcg** (200%*); * - Daily reference value of income. Other ingredients: Microcrystalline cellulose, modified cellulose (vegetable capsule). Made and tested for quality in the USA. Dosage: 1 capsule per day, preferably between meals Warning : For adults only. If you are taking medication or have a medical condition, consult your doctor before use. It is not a substitute for a varied diet. Do not exceed the recommended daily dosage. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place. Package contents: 60 vegetable capsules
Podle potřebyTěhotenství ZnačkaDoctor's Best
Product filters
Price

 – 

  • 329
  • 846
Značka
Dle potíží
Podle potřeby
Pro muže