Kyselina Hyaluronová

NO84
Kyselina hyaluronová je důležitá přirozená sloučenina přítomná v každé tkáni těla, přičemž její nejvyšší koncentrace se nachází v pojivových tkáních, jako je kůže a chrupavka. Kyselina hyaluronová je důležitou složkou kloubní tekutiny, kde slouží jako mazivo a hraje úlohu proti opotřebováním chrupavek. Má schopnost navázat na každou svojí molekulu mnohonásobně větší množství vody. Aminokyselina L-Prolin, kyselina alfa lipoová a extrakt z hroznových semen jsou v tomto produktu přidány, aby utvořili účinější formulaci.
Podle potřebyPohyblivost kloubů, Krása zevnitř ZnačkaNow Foods
488,00 
Out of stock
NO171
Hyaluronic acid is a compound present in every tissue of the body, with the highest concentration found in connective tissues such as skin and cartilage. Hyaluronic acid is an important part of joint fluid, where it serves as a lubricant and plays a role in defending against mechanical wear, similar to engine oil. MSM has been added to the product as an available natural sulfur compound, enabling the formation of chemical bonds necessary for the formation and maintenance of connective tissues in the body, including articular cartilage.
Podle potřebyKrása zevnitř ZnačkaNow Foods
325,00 
Out of stock
Ušetříte 10%
DR49
Doctor's Best, Kyselina Hyaluronová + Chondroitin sulfát s kolagenem BioCell, 180 rostlinných kapslí Věděcká výživa Pomáhá podporovat zdraví a funkci kloubů Pomáhá podporovat zdraví pokožky Non-GMO Doplněk stravy   Doctor's Best Hyaluronic Acid +...
1 645,00  1 475,00 
You save: 170,00 Kč
Out of stock
Product filters
Price

 – 

  • 325
  • 1475
Značka
Podle oblasti
Podle potřeby