Frequently asked questions about Taurin

Je taurin stimulující nebo uklidňující?

Taurin je aminokyselina obsahující síru, která uklidňuje nervový systém tím, že zvyšuje produkci glycinu a neurotransmiteru GABA. Taurin tedy není přímý stimulant, často však bývá v energetických nápojích kombinován s kofeinem, který stimulující je. 

Taurin hraje roli v mnoha důležitých funkcích, včetně dlouhověkosti.

SW02
In stock
465,00 
Swanson Magnesium Taurate představuje zajímavou kombinaci hořčíku a taurinu, čímž dodává obě důležité živiny v plně reagovaném komplexu.
Dle potížíStres Podle potřebyCelkové zdraví, Minerál, Doplnění
NO258
Out of stock
195,00 
Taurin je podmíněně esenciální aminokyselina, která se nachází hlavně ve volné tkáni, zejména v celém nervovém systému. Podporuje stabilizací buněčných membrán a napomáhá transportu minerálů dovnitř a ven z buněk. Pomáhá regulovat nervové impulsy a udržovat normální rovnováhu tekutin.
Dle potížíKrevní cukr, Diabetes Podle potřebyHydratace, Celkové zdraví, Kognitivní podpora, Anti-age ZnačkaNow Foods
NO193
Out of stock
291,00 
Taurin je podmíněně esenciální aminokyselina, která nepodporuje syntézu proteinů, ale nachází se ve většině tkání, zejména v celém nervovém systému. Funguje ve tkáních tak, že stabilizuje buněčné membrány a napomáhá transportu draslíku, sodíku, vápníku a hořčíku dovnitř a ven z buněk. Taurin pomáhá vytvářet a regulovat nervové impulsy a podporuje udržování normální rovnováhy tekutin, což je také využíváno tělem ve zrakových cestách, stejně jako v mozku a nervovém systému, kde pracuje společně s glycinem a GABA jako neurotransmiter.
Dle potížíKrevní cukr, Diabetes Podle potřebyCelkové zdraví, Kognitivní podpora, Hydratace, Anti-age ZnačkaNow Foods
NO18
Out of stock
254,00 
Description Nervous System Health Healthy Visual Function GMP Quality Assured A Dietary Supplement Taurine is a conditionally essential amino acid which is not utilized for protein synthesis, but is mainly found free in most tissues, especially throughout the nervous system. It functions...
Podle potřebyKognitivní podpora, Anti-age, Hydratace, Celkové zdraví
Product filters
Price

 – 

  • 195
  • 465
Značka
Dle potíží
Podle oblasti