Categories Categories

Multivitamin

583  255 

Whole Food Multivitamin je totálně nabitá multi-vitamínová, minerální a bylinná směs, plná vzácných mikro živin a obohacená o mnoho rostlinných výtažků. Navíc v takovém množství, o kterém si jiné produkty mohou nechat jen zdát.

Kromě důležitých minerálů jako je hořčík, vápník, zinek, draslík, bór, chrom, molybden, selen a další, obsahuje i důležité vitamíny A, B, C, D v rozumných množstvích (NE megadávky v tucích rozpustných vitamínů).

Z vitamínů skupiny B, obsahuje například i Biotin (vit.B7) a kyselinu pantothenovou (vit. B5) a inositol.

Jeden z největších podílů v tabletě tvoří směs Spiruliny a Chlorelly, v takovém množství, které nemají ani některé samostatné produkty se spirulinou či jinou řasou. Trávicí směs obsahuje oblíbené enzymy jako je Betain, Bromelain a Papain.

Mimo ovocnou a zeleninovou složku (borůvky, brusinky, jahody, granátové jablko, jablečný pektin, noni, česnek, petržel, zelený ječmen, červená řepa, mrkev a mnoho dalších) se skládá i z bylinné směsi ( echinacea, zázvor, ostropestřec, chřest), výtažků z rostlin z čeledi brukvovitých (Brassicaceae) jako růžičková kapusta, brokolice, květák, zelí a kale. Celou směs doplňuje i složení několika med.hub jako je reishi, shiitake a maitake. Produkt je vhodný jako doplněk k stravě, pokud je podezření, že člověk nekonzumuje dostatečné vyváženou stravu, obsahující dostatek zeleniny, ovoce a dalších důležitých živin.

Out of stock