Acerola 4:1 extrakt prášek, 170 g

299 
NO76
Skladem
+

Acerola je exotická třešeň (též brazilská třešeň) rostoucí v tropických oblastech Latinské Ameriky a Karibiku. Kromě velmi bohatého obsahu vitaminu C acerola oplývá širokou škálou anthocyaninů, které jsou silnými vychytavači volných radikálů. Acerola prášek v tomto produktu je extrakt 4:1 z aceroly v prášku s vysokou účinností obsahující vitamín C, který skvěle chutná.

Acerola extrakt hlavní znaky:

  • Acerola prášek 
  • 4x koncentrovanější acerola
  • Přírodní zdroj vitamínu C
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v porci 1 čajová lžička (3,2g) : Kalorie 15; Celkové sacharidy 3 g (1 %RHP*); Vitamin C (z Aceroly a kyseliny askorbové) 160 mg (178 %RHP*); Acerola extrakt prášek (extrakt 4: 1) (Plody) 3,2 g**; *-Referenční hodnota příjmu;**-Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Maltodextrin (z ne GMO kukuřice).

Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 čajovou lžičku denně, přimíchejte do ovocné nebo zeleninové šťávy nebo do vody.

Upozornění : Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy.

Po otevření uchovávejte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 170 g

Podobné produkty Podobné produkty