Ušetříte 9%

Tekutý Vitamín D3, 100 IU v jedné kapce, 59 ml

List price: 240 CZK
219 CZK
You save: 21 CZK (9%)
NO88
In stock
+

Vitamín D je obvykle možné získat z potravy, ale především je produkován kůží z ultrafialové energie Slunce. Potraviny však nebývají dobrým zdrojem vitamínu D3. V zimním období, při dlouhé práci v kanceláři a při používání opalovacích krémů se doplňování vitamínu D stává ještě důležitějším. Dle mnoha studií v současnosti velká část populace pociťuje nedostatek vitamínu D3.

Tekutý Vitamín D3 100 IU, hlavní znaky:

  • Zdravé zuby a kosti
  • 400 IU ve 4 kapkách
  • Nízká dávka v 1 kapce
  • Pomáhá udržovat silné kosti
  • GMP kvalita
  • 20 kapek poskytuje 2000 IU
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 4 kapky (asi 0,112 ml) (Balení obsahuje přibližně 536 dávek) : Vitamin D3 (jako cholekalciferol) (z lanolinu) 400 IU (200 %RHP*) 10 μg; *- Denní referenční hodnota příjmu.

Další ingredience : MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem) z kokosového oleje / palmojádrového oleje.

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : Před použitím dobře protřepejte. U dospělých užívejte 4 až 20 kapek denně, nebo dle pokynů lékaře. U dětí podávejte 4 kapky denně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přidejte do vody nebo do jiného nápoje. Užívejte s jídlem obsahujícím tuky (vitamín D je rozpustný v tucích).

Upozornění : Pouze pro dospělé. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro použití u kojenců. Dětem mladším 4 let podávejte pouze pod vedením pediatra.

Trpíte-li onemocněním, berete léky (zejména na ředění krve), jste-li těhotná, kojíte nebo se snažíte otěhotnět, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Nepoužívejte, pokud zaznamenáte nečistoty, či jiné znehodnocení způsobené nesprávným skladováním či užitím.

Kapátkem se nedotýkejte úst.

Obsah balení : 59 ml.

Combine with