L-Lysin (lysine) 1000 mg

L-Lysin 1000 mg, 100 tablet

Now Foods , Cena denní dávky: 3Kč
319 
NO11
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

L-lysin je esenciální aminokyselina, která musí být získávána v potravinách nebo doplňkem stravy, jelikož si je tělo nedokáže syntetizovat samo. L-lysin je také předchůdcem L-karnitinu, který je potřebný pro metabolismus tuků a výrobu energie. Now Foods L-Lysin je esenciální aminokyselina ve farmaceutickém stupni kvality.

L-Lysin je vhodný zejména v těchto oblastech :

  • 1000 mg L-Lysin HCL
  • Esenciální aminokyselina
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Farmaceutická kvalita
  • Doplněk stravy

Krása zevnitř sada

+
+
+
+
Celkem za balíček 3236 Kč

Složení v dávce 1 tabletka : L-Lysin (jako L-Lysin Hydrochlorid) 1g(1000 mg)**, ** - Doporučená denní dávka není stanovena. 

Další ingredience : Celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a stearan hořečnatý (rostlinný zdroj). Celulóza, oxid křemičitý, kyselina stearová (rostlinný zdroj), sodná sůl kroskarmelózy(pro zvýšení vstřebatelnosti), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a rostlinný povlak tablety.
Neobsahuje pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, měkkýše nebo přísady z ořechů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.
V tomto produktu se mohou vyskytnout přírodní změny barev.
Dávkování : Užívejte 1 tabletku 1-2x denně.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná, užíváte jakékoli léky , nebo máte zdravotní obtíže. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Skladujte na chladném, temném a suchém místě.
Pouze pro dospělé. Poraďte se s lékařem, pokud jste těhotná / ošetřovatelka, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Nejezte balíček k uchování čerstvosti. Nechejte ho v lahvičce.

Hmotnost : 240 g (odchylka +/- 5g). 100 tablet

Podobné produkty