MYSUSO generátor molekulárního vodíku H2 velký 1,5 l

34000 
Skladem
+
Přidat k oblíbeným Porovnat

Přístroj na výrobu vody nasycené molekulárním vodíkem, využívající technologii PEM (PROTON EXCHANGE MEMBRANE).

Samotná produkce určitého množství molekulárního vodíku není složitá záležitost. Přístroje na výrobu zásadité vody pomocí elektrolýzy jsou na trhu dlouho dostupné, zjistilo se však, že za jejich oceňovanými účinky nestála výroba vody s vyšším pH, ale právě molekulární vodík H2, který je generován jako vedlejší produkt alkalické vody.

U těchto přístrojů je však vodík generován pouze v malém množství, a to jen když je přístroj úplně nový a proud vody je minimální. Jakmile dojde po používání k malému usazení nečistot na jedné z anod, je vytvořené množství vodíku téměř nulové. Po tomto objevu se vědci v Jižní Koreji zaměřili na vývoj přístrojů, které by tyto nedostatky odstranili a generovali co nejvyšší koncentraci molekulárního H2.

 

Přístroj MYSUSO vyráběný v Jižní Koreji využívá nový koncept polymerové membrány PEM (

POLYMEROVÁ ELEKTROLYTICKÁ MEMBRÁNA ISO 9001 /ISO 14001 Patent), která umožňuje vyrábět vodu nasycenou molekulárním vodíkem v koncentraci 900 - 1200 ppb již za 10 minut !

 

Jedná se o technologii, která je tak účinná, že se nyní často používá k hromadné výrobě vodíkového plynu a také se používá v palivových článcích.

 

Tyto stroje byly optimalizovány a navrženy tak, aby produkovaly neutrální pH s vysokými hladinami vodíku. Jsou také mnohem konzistentnější v koncentraci vodíku a nemění se na základě zdrojů vody a průtoku. Jejich největším přínosem je hlavně odlišný způsob rozpouštění vodíku do vody, takže vodík okamžitě neprobublá do atmosféry, ale zůstane po nějakou dobu koncentrovaný ve vodě, kde ho lze vypít a užívat si přínosy této nejmenší molekuly s významnými účinky na lidské zdraví.

 

 

  • Objem nádoby 1,5 litru - vhodné pro rodinné použití.
  • Zajišťuje koncentraci vodíku 1000 ppb po cca 10 minutách provozu.
  • Ekologicky šetrný materiál nádoby – žádné uvolňování škodlivých látek a hormonů.
  • Přístroj se každých 10 minut automaticky spustí, aby udržel vysokou koncentraci vodíku

 

Hmotnost: 985 g

Objem: 1,5 l

Int. baterie: 3,6 V, 3000 mAh

Materiál: Tritan, Ti-Pt

Jmen. napětí, příkon: DC 5 V / 15 W (nabíjení + chod), 7,5 W (chod)

Příkon v poh. režimu: 0,2 W (100-240 V)

Výstup: DC 5 V, 4 A

Registrační č.: MSIP - REM - H2H - MYSUSO

Počet cyklů na jedno nabití: 6

Návod k použití v českém jazyce je součástí každého balení.

Podobné produkty