5-HTP 50 mg, 60 kapslí

Healthy Origins, Cena na gram: 4
264 CZK
HO01
Out of stock

5-HTP (5-hydroxy L-tryptofan) je přirozeně se vyskytující metabolit aminokyseliny tryptofan. 5-HTP slouží jako prekurzor a je přeměněn v mozku na serotonin. Serotonin je neurotransmiter, který přenáší nervové vzruchy mezi neurony. Serotonin hraje roli v regulaci spánku, nálady, chuti

a sexuality. 5-HTP v tomto produktu je extrahován ze semen rostliny Griffonia simplicifolia. Healthy Origins 5-HTP je testován, aby bylo zajištěno, že neobsahuje "Peak X"

5-HTP je vhodný v těchto oblastech :

  • Prekurzor serotoninu
  • 50 mg
  • Bez lepku a bez sóji
  • Vhodné i pro vegetariány
  • Doplněk stravy
Značka:
Healthy Origins

Složení v dávce 1 kapsle : 5-HTP (5-hydroxytryptofan) (extrakt ze semen Griffonia Simplicifolia) 50 mg,**;** Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience :Rýžová mouka, vegetariánská tobolka (HPMC, voda).

Bez cukru, soli, kvasnic, pšenice, lepku, kukuřice, sóji, ječmene, ryb, měkkýšů, ořechů, vajec nebo mléčných výrobků. Žádné umělé sladidla, příchutě, barviva nebo konzervační látky.

Dávkování : 1 kapsle 1-2x denně, nezávisle na jídle, nebo podle pokynů lékaře.

Upozornění : Neužívejte současně s antidepresivy, například inhibitory MAO nebo selektivními inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI). Také byste neměli užívat, berete-li léky z kategorie triptanů .Může ovlivnit schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.

Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, temném a suchém místě.

Combine with Combine with