Ušetříte 32 %

Magnesium Malate (hořcík malát) 1000 mg, 180 tablet

List price: 536 CZK
362 CZK
You save: 174 CZK (32%)
NO13
Out of stock

Hořčík je minerál přispívající k normální psychické činnosti, normálnímu energetickému metabolismu, mineralizaci kostí a také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Podporuje normální činnost svalů,syntézy bílkovin a přispívá k udržení normálního stavu zubů a kostí. Hořčík slouží jako kofaktor přibližně 300 enzymů. Podílí se také na procesu dělení buněk. Magnesium malát je plně zreagovaný minerální doplněk stravy. Obsahuje minimálně 60% kyseliny jablečné. Malát (kyselina jablečná) je důležitý meziprodukt Krebsova cyklu produkce buněčné energie.

Magnesium malate je vhodný zejména v těchto oblastech :

  • 115 mg elementárního hořčíku
  • Podpora nervové soustavy
  • Podpora normální syntézy bílkovin
  • Podpora energetického metabolismu
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy

Magnesium + B6 + B12

+
+
Price for all 872 CZK

Magnesium Brain + Energy Combo

+
Total list price 2492 CZK
Price for all 2394 CZK
You save (4%) 98 CZK
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 tableta : Vápník (z uhličitanu vápenatého) 100mg,13% DDD*, Hořčík (z 1000 mg magnesium malátu) 115 mg,31% DDD*; *DDD - Doporučená denní dávka

Další ingredience : Celulóza, kroskarmelóza sodná, kyselina stearová (rostlinná), stearan hořečnatý (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a rostlinný povlak tablety.

Neobsahuje : sóju, pšenici, lepek, mléko, vejce, ryby, mořské plody nebo ořechy.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Bez GMO. V tomto produktu se mohou vyskytnout přírodní změny barev.

Dávkování : Užívejte 1 tabletku až 3x denně společně s jídlem.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na chladném a suchém místě..

Combine with Combine with