Magnesium & Calcium, Vitamin D3 + Zinek, 100 tablet

437 CZK
NO256
In stock
+

Tato produkt s hořčíkem a vápníkem v poměru 2:1 ve prospěch hořčíku je formulován tak, aby poskytoval možnost doplnění většího množství hořčíku pro ty, kteří chtějí těžit z benefitů dostatečné hladiny tohoto základního minerálu pro nervy, svaly a kosti. Zinek a vitamin D3 jsou součástí tohoto produktu pro jejich roli v metabolismu kostí.

Now Foods, Magnesium & Calcium, Vitamin D3 + Zinek, 100 tablet :

  • Se zinkem a vitamínem D3
  • Hořčík a vápník Aquamin TG
  • Obrácený poměr 2: 1 hořčíku
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1-3 tablety : Vitamin D3 (jako cholekalciferol) 25 mcg (1 000 IU) (250 %*); Vápník (z minerálů odvozených z mořských řas Aquamin TG a citrátu vápenatého) 400 mg (40 %*); Hořčík (z oxidu hořečnatého, glycinátu hořečnatého, taurinátu hořečnatého, citrátu hořečnatého a minerálních látek odvozených z mořských řas Aquamin TG) 800 mg (200 %*); Zinek (z L-OptiZinc Monomethionine) 15 mg (100 %*) ; *- % Denní referenční hodnota příjmu; **- Denní referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Mikrokrystalická celulóza, maltodextrin, sodná sůl kroskarmelózy, kyselina stearová (rostlinný zdroj), vegetariánský potah, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb nebo korýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 3 tablety denně, nejlépe v rozdělených dávkách, s jídlem nebo před spaním.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Obsah balení : 100 tablet

Combine with Combine with