Magnesium citrate (hořčík citrát) 180 softgel

821 CZK
NO63
In stock
+

Hořčík je minerál, který je velmi důležitý pro produkci energie, metabolismus, svalovou kontrakci, přenos nervových impulsů a mineralizaci kostí. Je to nezbytný kofaktor pro přibližně 300 enzymů. Mezi reakce katalyzované těmito enzymy patří syntéza mastných kyselin, syntéza proteinů a metabolismus glukózy. Hořčík je také důležitý pro regulaci vápníkové rovnováhy a příštítnou žlázu.

Hořčík citrát s malátem a glycinátem se snadno vstřebává a měkké želatinové jsou vyráběny v tekuté bázi s chelátovými formami hořčíku pro vynikající biologickou dostupnost.

Tento produkt kombinuje všechny skvělé formy hořčíku a poskytuje 166 mg elementárního hořčíku v jedné softgel kapsli, což je více než obsahuje samostatný Magnesium Malate.

Magnesium citrát softgel kapsle :

  • Hořčík citrát, glycinát a malát 
  • Podpora nervového systému
  • Výborná biologická dostupnost
  • Non-GMO
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 3 měkké želatinové kapsle : Kalorie: 20; Kalorie z tuku: 20; Celkový tuk 2 g (3 %RHP*); Hořčík (z hořčíku citrátu, glycinátu a malátu) 499 mg (135 %RHP*); *- Referenční hodnota příjmu.

Procentní denní hodnoty jsou založeny na stravě o hmotnosti 2 000 kalorií.

Další ingredience : Olej z rýžových otrub,měkké želatinové kapsle (želatina, glycerin, voda), včelí vosk a slunečnicový lecitin.

Neobsahuje přísady z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajece, ryb nebo korýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

V tomto produktu se mohou vyskytnout přírozené změny barev.

Dávkování : 1-3 tablety denně, nejlépe v oddělených dávkách s jídlem

Upozornění : Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě. Obal prosím recyklujte.

Nekonzumujte přiložený sáček k udržování čerstvosti. Uchovávejte jej v nádobě.

Obsah balení : 180 měkkých želatinových kapslí

Combine with Combine with