Hořčík v chelátové vazbě, 120 tablet

Doctor's Best, Cena na gram: 7
489 CZK
DR06
Out of stock

Tento vysoce kvalitní produkt obsahuje elementární hořčík chelátovaný aminokyselinami glycinem a lysinem. Jako základní minerální látka má hořčík mnoho klíčových rolí v organismu, mezi než patří například správná funkce nervové soustavy, energetický metabolismus, syntéza bílkovin a podpora správného stavu kosti a zubů. Účastní se v těle jako kofaktor více než 300 důležitých procesů. Hořčík v tomto produktu je plně navázaný na dvě důležité aminokyseliny lysin a glycin, jež je účinný nosič minerálů, usnadňující vstřebávání ve střevním traktu.

Magnesium chelát je vhodný v těchto oblastech :

  • Podpora nervové soustavy
  • Podpora normální syntézy bílkovin
  • Podpora energetického metabolismu
  • Plně zreagovaný
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy

Pregnancy Combo

+
+
Total list price 1173 CZK
Price for all 1152 CZK
You save (2%) 21 CZK
Značka:
Doctor's Best

Složení v dávce 1 tabletka : Hořčík (elementární) (z 1 000 mg chelátu glycinátu horečnatého / lyzinátového chelátu **) 100 mg, 27% DDD*; *DDD - doporučená denní dávka, ** DDD není stanovena
Další ingredience : Mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, kroskarmelóza sodná, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj), modifikovaná celulóza (povlak tablety).
Dávkování : Užívejte 2 tablety 1-2x denně, s jídlem nebo bez jídla nebo podle doporučení nutričního specialisty.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte na chladném a suchém místě.
Hmotnost : 240 g (odchylka +/- 5g). 120 tablet

Combine with Combine with