5-HTP enhanced Vitamin B6 & C, 120 kapslí

Doctor's Best, Cena na gram: 6
758 CZK
DR01
Out of stock

5-HTP (5-hydroxy L-tryptofan) je přirozeně se vyskytující metabolit aminokyseliny tryptofan. 5-HTP slouží jako prekurzor a je přeměněn v mozku na serotonin. Serotonin je neurotransmiter,který přenáší nervové vzruchy mezi neurony. Serotonin hraje roli v regulaci spánku, nálady, chuti a sexuality. 5-HTP v tomto produktu je extrahován ze semen rostliny Griffonia simplicifolia. Vitamín B6 se účastní přeměny 5-HTP na serotonin a spolu s vitamínem C se vhodně doplňují.

5-HTP je vhodný v těchto oblastech :

  • Prekurzor serotoninu
  • 100 mg
  • Bez lepku a bez sóji
  • Vhodné i pro vegetariány
  • Doplněk stravy
Značka:
Doctor's Best

Složení v dávce 1 kapsle : Vitamin C (jako kyselina askorbová) 200 mg, 250% DDD*, Vitamin B6 (jako pyridoxin hydrochlorid) 15 mg, 1071% DDD*, 5-hydroxy L-tryptofan 100mg,**;* %RHP – referenční hodnota příjmu,** Referenční hodnota příjmu není stanovena

Další ingredience : Mikrokrystalická celulóza, modifikovaná celulóza (kapsle), oxid křemičitý.

Vhodné pro vegetariány a vegany, bez lepku, sóji a GMO.

Dávkování : 1 kapsle denně, nezávisle na jídle, nebo podle pokynů lékaře.
Upozornění : Neužívejte současně s antidepresivy, například inhibitory MAO nebo selektivními inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI). Také byste neměli užívat, berete-li léky z kategorie triptanů .Může ovlivnit schopnost řídit nebo obsluhovat stroje.
Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět, je vám méně než 18 let nebo užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.
 Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Hmotnost : 140 g (odchylka +/- 5g). 120 vegetariánských kapslí

 

Combine with Combine with