Ušetříte 3 %

Tekutý Vitamin D3 + K2 (MK-7), 30 ml

List price: 895 CZK
865 CZK
You save: 30 CZK (3%)
NO102
In stock
+

Vitamin D3 pomáhá podporovat imunitu a zdravé srdce, včetně dalších funkcí jako regulace hladiny fosforu a vápníku, důležité pro zdravé zuby a kosti.

Vitamin K není pouze jeden vitamín, nýbrž celá rodina vitamínů rozpustných v tucích s podobnými chemickými strukturami, ale odlišnými metabolickými vlastnostmi. Forma K2 patří do skupiny sloučenin vitaminu K zvaných menachinony, které vykazují větší biologickou aktivitu a vstřebatelnost ve srovnání s formou K1, obvykle používanou formou tohoto vitamínu.

Přírodní vitamín K2 značky MenaQ7 poskytuje vynikající formu vitamínu K pro optimální biologickou dostupnost a vstřebání.

Vitamin D3 a Vitamin K2 spolupracují synergicky - každá živina pomáhá té druhé ve svých funkcích.

Tento produkt dodává oba tyto klíčové vitamíny ve vysoce vstřebatelné tekuté formě a v dobrém poměru, použitém v mnoha provedených studiích.

Tekutý vitamín D3 + K2 

  • Podpora kostí a kardiovaskulárního systému
  • Vitamin D3 a vitamin K2 (MenaQ7)
  • 2 500 IU vitamínu D-3 a 100 mcg vitaminu K2 v 5 kapkách
  • GMP kvalita
  • Non-GMO
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 5 kapek (přibližně 0,184 ml) : Vitamin D3 (jako cholekalciferol) (z lanolinu) 62,5 mcg (2 500 IU) 1250% RHP*; Vitamin K2 (jako menachinon-7) (mk-7) (MenaQ7®) 100 mcg 83%*RHP; *-Referenční hodnota příjmu.

Další ingredience : MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem) (z kokosového oleje / oleje z palmových jader)

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby nebo mořské plody.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : Dobře protřepat. Užívejte 5 kapek denně. Možno kapat přímo do úst nebo přidat do oblíbeného nápoje. Nejlépe s jídlem s obsahem tuku.

Upozornění: Pouze pro dospělé. Nepoužívat u kojenců nebo dětí. Konzultujte s lékařem, pokud trpíte one onemocněním, jste těhotná / kojíte nebo užíváte jakékoliv léky (zejména léky na ředění krve). Uchovávejte mimo dosah dětí.

Obsah balení :  Asi 163 porcí

Combine with Combine with