Vitamin C 1000 mg, s šípky a bioflavonoidy, 250 tablet

944 
NO206
In stock
+

Vitaminy C je ve vodě rozpustný vitamín, které je známý pro svou důležitou funkcí v imunitním systému. Vitamin C je také nezbytný pro produkci kolagenu (strukturního proteinu v pojivové tkáni), a je proto důležitý i pro zdraví kůže, kostí a kloubů. Vitamin C je nezbytný pro metabolismus aminokyselin, syntézu neurotransmiterů a využití mnoha živin, jako je kyselina listová a železo. Je to také antioxidant, který může chránit buňky před poškozením volnými radikály a reaktivními kyslíkovými molekulami vznikajícími při metabolismu a vystavení stresovým látkám prostředí. Tato unikátní směs zahrnuje šípky a bioflavonoidy, které spolupracují synergicky s vitaminem C.

Now Foods Vitamin C-1000, s šípky a bioflavonoidy, 250 tablet :

  • S šípky a citrusovými bioflavonoidy
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 tableta : Vitamin C (jako kyselina askorbová) 1 g (1 000 mg) 1250%; Prášek z růže šípkové (Rosa canina) (Plod) 25 mg**; Komplex citrusových bioflavonoidů 25 mg**; *- Referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a vegetariánský potah.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 tableta denně.

Upozornění : Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Nejezte sáček k udržení čerstvosti. Nechávejte jej v nádobce.

Obsah balení : 250 tablet

Combine with Combine with