Alphasorb-C® 500 mg, 180 rostlinných kapslí

534 
NO120
In stock
+

Vitamin C je pravděpodobně nejznámější vitamín a antioxidant, který může chránit buňky a molekuly těla před poškozením volnými radikály a slouží jako životně důležitý enzym v tělesných procesech. Now Foods AlphaSorb-C obsahuje Transport C-Plus, což je ochranná známka kombinace kyseliny threonové s vápníkem a kyselinou alfa-lipoovou.

Kyselina threonová je metabolit vitamínu C, o kterém bylo prokázáno, že zvyšuje absorpci vitaminu C. Kyselina lipoová reguluje vychytávání volných radikálů a může pomoci regenerovat vitamin C v těle a také zlepšit jeho využití. Díky tomuto jedinečnému složení je tento produkt dobře absorbovaný a vysoce biologicky dostupný doplněk vitamínu C.

Alphasorb-C® 500 mg, 180 rostlinných kapslí :

  • Ochrana proti volným radikálům
  • Vápník threonát a kyselina alfa-lipoová
  • Pufrovaný, biologicky dostupný vitamín C
  • Transport C-Plus
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Vitamin C (z kyseliny threonové pufrované askorbátem vápenatým) 500 mg (625%*); Vápník (z pufrovaného askorbátu vápenatého) 60 mg (7,5%*); Transport C-Plus (patentovaná kombinace kyseliny treonové pufrované askorbátem vápenatým a kyselinou alfa-lipoovou) 650 mg**; Citrusový bioflavonoidový komplex 100 mg**; Prášek z Aceroly (Malpighia puncifolia) (ovoce) 25 mg**; Šípková růže (Rosa canina) (Ovoce) 25 mg**; Rutin (z rostliny Sophora japonica) (pupen) 25 mg**; * - Referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle), celulózový prášek, kyselina stearová (rostlinný zdroj), stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Neobsahuje přísady z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 1-3x denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 180 rostlinných kapslí

Combine with Combine with