Tru-C Acerola, 60 rostlinných kapslí

560 
NO85
Out of stock

Tru-C obsahuje vitamin C převážně z rostliny acerola, ovoce původem z Jižní Ameriky, jež se také přezdívá barbadoská třešeň. Acerola má jednu z nejvyšších koncentrací vitamínu C v přírodě, s obsahem, který je přibližně 100 krát vyšší než obsahuje pomeranč.

Acerola obsahuje také přirozeně se vyskytující karotenoidy a flavonoidy, které spolu s vitamínem C podporují imunitní a cévní zdraví a poskytují acerola dobré vlastnosti pro neutralizaci volných kyslíkových radikálů.

Tento přípravek obsahuje kromě aceroly také unikátní směs z ovoce a zeleniny. Veškerý vitamín C je tedy pouze z přirozených zdrojů.

Tru-C Acerola hlavní znaky :

  • Antioxidační podpora
  • Imunitní a vaskulární podpora
  • Přírodní zdroj vitamínu C
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodný i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Vitamin C (z Aceroly) 100 mg (111 %RHP*); Prášek z Aceroly (Malpighia glabra) (ovoce) 333 mg**; směs práčků z ovoce a zeleniny (květák, špenát, mrkev, řepa, rajčata, borůvky, brusinky, třešně, maliny, jahody) 50 mg**; * - Referenční hodnota příjmu ; RHP není stanovena.

Další ingredience : Rostlinný polysacharid (kapsle), rýžový extrakt, akáciová guma a inulinový prášek.

Neobsahuje přísady z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec nebo mořských plodů. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 1 až 3 krát denně.

Upozornění : Určeno pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Nejezte sáček pro udržení čerstvosti. Uchovávejte v lahvičce.

V tomto produktu se mohou vyskytnout přirozené změny barev.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí.

Combine with Combine with