Ušetříte 9 %

Co-Enzyme B-Complex, 60 rostlinných kapslí

List price: 628 CZK
574 CZK
You save: 54 CZK (9%)
NO214
In stock
+

Vitaminy B komplexu jsou důležité pro produkci energie, tvorbu krevních buněk, zdravou funkci nervového systému a nespočet dalších metabolických procesů. Formy vitamínů ze skupiny B komplexu, které se nacházejí v potravinách a většina doplňků stravy však vyžadují konverzi na aktivní formy, aby mohly plnit svou funkci kofaktorů v biochemických reakcích. Co-Enzyme B-Complex od Now Foods obsahuje vitaminy B v jejich aktivní nebo ko-enzymatické formě a kapsle jsou odolné vůči kyselinám a díky tomu je dodávají do intestinálních míst pro absorpci neporušené, bez degradace žaludečními kyselinami.

Now Foods Co-Enzyme B-Complex, 60 rostlinných kapslí :

  • S kyselinou alfa-lipoovou a CoQ10
  • Kapsle s postupným uvolňováním
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 2 rostlinné kapsle : Vitamin C (z askorbátu hořečnatého) 60 mg (75%*); Thiamin (Vitamin B1) (z Thiaminu HCI a Kokarboxylázy) 50 mg (4545%*); Riboflavin (jako Riboflavin a z Riboflavin-5-fosfátu sodného) 50 mg (3571%*); Niacin (vitamín B3) (z Inositol hexanikotinátu a NAD trihydrátu) 100 mg (625%*); Vitamin B-6 (z pyridoxin HCI a P-5-P monohydrátu) 50 mg (3571%*); Folát z komplexu Quatrefolic glukosaminové soli kyseliny (6s)-5-methyl tetrahydrolistové] [Glukosaminová sůl Quatrefolic (6S)-5-MTHF***] 667 mcg** [obsahující 400 mcg (6S) -5-MTHF***] (333 %*); Vitamin B12 (jako methylkobalamin a dibenkosid) 250 mcg (10 000%*); Biotin 1000 mcg (2000%*); Kyselina pantothenová (vitamín B5) (z pantothenanu vápenatého a pantethinu) 50 mg (833%*); Cholin (z cholin bitartrátu) 25 mg **; Betaine (Trimethylglycin) 50 mg **; Kyselina alfa-lipoová 50 mg **; PABA (kyselina para-aminobenzoová) 25 mg** ; Inositol (z inositol hexanikotinátu, inositol hexafosfátu a Inositolu) 30 mg**; CoQ10 (koenzym Q10) 10 mg**; *-Referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle) (odolná kyselinám), celulózový prášek, kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 2 kapsle denně s jídlem.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Nejezte přiložený balíček k udržení čerstvosti. Nechávejte v nádobce.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Combine with Combine with