Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), 500 mg, 100 veg kapslí

635 CZK
NO207
Out of stock

Now Foods Ascorbyl Palmitate (askorbylpalmitát) je vysoce stabilní forma kyseliny askorbové neboli vitamínu C. Ascorbyl Palmitate je vitamín C, který je rozpustný ve vodě i v tucích a tato duální rozpustnost umožňuje jeho začlenění do buněčných membrán, kde pomáhá chránit před oxidačním poškozením. I když má všechny vlastnosti vitamínu C, může také snadněji pronikat hematoencefalickou bariérou, což usnadňuje rozšíření jeho antioxidačního působení na mozek a nervový systém.

Now Foods Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), 500 mg, 100 veg kapslí:

  • Esterifikovaný vitamin C
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Vitamin C (z askorbylpalmitátu) 200 mg (250 %*); Askorbylpalmitát 500 mg**;*- Referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle), rýžová mouka, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 1 až 2x denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění : Trpíte-li onemocněním (zejména porucha ukládání železa), jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Nejezte sáček k udržení čerstvosti. Nechávejte jej v nádobce.

Obsah balení : 100 rostlinných kapslí

Combine with Combine with