Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), 500 mg, 100 veg kapslí

635 
NO207
In stock
+

Now Foods Ascorbyl Palmitate (askorbylpalmitát) je vysoce stabilní forma kyseliny askorbové neboli vitamínu C. Ascorbyl Palmitate je vitamín C, který je rozpustný ve vodě i v tucích a tato duální rozpustnost umožňuje jeho začlenění do buněčných membrán, kde pomáhá chránit před oxidačním poškozením. I když má všechny vlastnosti vitamínu C, může také snadněji pronikat hematoencefalickou bariérou, což usnadňuje rozšíření jeho antioxidačního působení na mozek a nervový systém.

Now Foods Ascorbyl Palmitate (Vitamin C), 500 mg, 100 veg kapslí:

  • Esterifikovaný vitamin C
  • Non-GMO
  • GMP kvalita
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Vitamin C (z askorbylpalmitátu) 200 mg (250 %*); Askorbylpalmitát 500 mg**;*- Referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (kapsle), rýžová mouka, stearát hořečnatý (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsle 1 až 2x denně, nejlépe s jídlem.

Upozornění : Trpíte-li onemocněním (zejména porucha ukládání železa), jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném, suchém a tmavém místě.

Nejezte sáček k udržení čerstvosti. Nechávejte jej v nádobce.

Obsah balení : 100 rostlinných kapslí

Combine with Combine with