Ušetříte 21 %

Boswellia Extrakt 500mg, 90 softgelových kapslí

Now Foods , Cena na gram: 7
List price: 654 CZK
519 CZK
You save: 135 CZK (21%)
NO03
In stock
+

NOW Boswellia Extract je standardizovaný výtažek z rostliny Boswellia serrata, také známá jako Kadidlovník pilovitý, nebo boswellie, byla po staletí používána v tradiční ayurvedské medicíně. Bioaktivní složky přípravku Boswellia jsou především kyseliny boswellové, které jsou zde standardizovány na 65% hmotnosti extraktu.

Boswellie je vhodná v těchto oblastech :

  • 500 mg
  • 65% standardizovaný extrakt
  • V bázi z MCT oleje
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 kapsle. Extrakt z Boswellie (Boswellia serrata) (minimálně 65% organických kyselin včetně kyseliny Boswellové) 500 mg,**, obsah tuku 0,5 g,<1% RHP*, kalorie z tuku 5; kalorie celkem 5; *RHP- referenční hodnota příjmu;** - Referenční hodnota příjmu není stanovena.
Další ingredience : MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem), kapsle z měkké želatiny (želatina, glycerin, voda, karob), slunečnicový lecitin bez GMO a včelí vosk.
Není vyráběn společně s kvasnicemi, pšenicí, lepkem, sójou, mlékem, vejci, ryby nebo měkkýši. Vyrábí se v certifikovaném zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.
Dávkování : Jako doplněk stravy, užívejte 1 softgelovou kapsli 1 - 3x denně nejlépe společně s jídlem.
Upozornění : Ukládejte mimo dosah dětí. Může způsobit menší, přechodné zažívací nepohodlí. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte,užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Určeno pouze pro dospělé.
Po otevření skladujte na chladném, temném a suchém místě.
Hmotnost : 210 g (odchylka +/- 5g). 90 softgelových kapslí

Combine with Combine with