Boswellia Extrakt + Kurkuma, 250 mg, 120 veg.kapslí

770 CZK
NO46
In stock
+

Extrakt z rostliny kadidlovník pilovitý (Boswellia Extract) je standardizovaný extrakt s vysokým obsahem organických boswellových kyselin. Boswellia serrata, také známá jako kadidlo, je po staletí tradičně používána v ayurvédské medicíně. Bioaktivní složky boswellie(boswellové kyseliny), byly zkoumány v mnoha vědeckých studiích, z důvodu příznivého ovlivnění klíčových enzymů, které se podílejí na udržování zdravých tkání. V tomto produktu je mimo kadidlovník zastoupen také extrakt a prášek z kořene rostliny kurkuma. Kurkuma je zde ve formulaci bez posílení vstřebatelnosti (jako Meriva, BioPerine, apod.), je tedy určena pro trávicí soustavu.

Boswellia extrakt + kurkuma hlavní znaky : 

  • 65% standardizovaný extrakt
  • Boswellia
  • Kořenový extrakt z kurkumy
  • Formulace pro střeva
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 kapsle: Kadidlovník pilovitý extrakt (Boswellia serrata) (minimálně 65% organické kyseliny včetně kyseliny Boswellové) 500 mg **; Kurkuma (Curcuma longa (minimálně 95% curcuminoidů)) 200 mg **; Kurkuma (Curcuma longa) 200 mg **; **-Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Celulóza (tobolka), rýžová mouka, oxid křemičitý a stearát hořečnatý (rostlinný zdroj).

Dávkování : Jako doplněk stravy, užívejte 1-2 kapsle 1 až 3krát denně, nejlépe s jídlem.

Neobsahuje přísady kvasinek, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo ořechů. Vyrábí se v certifikovaném zařízení dodržující správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny.

Upozornění : Ukládejte mimo dosah dětí. Může způsobit menší, přechodné zažívací nepohodlí.. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte,užíváte léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte denní doporučenou dávku. Není náhradou pestré stravy. Určeno pouze pro dospělé.

Nejezte balíček k udržení čerstvosti. Uchovávejte ho v lahvičce. Po otevření skladujte na chladném, temném a suchém místě.

 

Combine with Combine with