Ušetříte 11 %

Vitamin D3 & K2 MK-4, Liposomální sprej, 59 ml

List price: 495 CZK
439 CZK
You save: 56 CZK (11%)
NO229
In stock
+

Liposomální sprej NOW® Vitamin D3 a K2 kombinuje dva vitamíny známé pro své přínosy v kostech, zubech a kardiovaskulárním systému. Vitamin D3 podporuje vstřebávání vápníku a transport vápníku do kostí. Vitamín K2 se rovněž ukazuje jako nezbytný pro zdraví kostí a kardiovaskulárního systému díky své úloze při podpoře správného metabolismu vápníku v kostních a vaskulárních strukturách.

Now Foods Vitamin D3 & K2 MK-4, Liposomální sprej, 59 ml :

  • Vitamin D3 1000 IU
  • Vitamin K2 (MK-4) 100 mcg
  • Vysoce vstřebatelný sprej
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 stříknutí (0,75 ml): Vitamin D3 (jako Cholecalciferol) (z lanolinu) 25 mcg (1 000 IU) (500 %*); Vitamin K2 (jako menachinon-4) (MK-4) 100 mcg (83 %*) ; *- Denní referenční hodnota příjmu.

Další ingredience : Deionizovaná voda, rostlinný glycerin, xylitol, MCT olej (triglyceridy se středním řetězcem) (z kokosového oleje / oleje z palmových jader), přírodní ovocné příchutě, fosfolipidy (sója), extrakt z rozmarýnu (Rosmarinus officinalis) (list), sorbát draselný (jako konzervační činidlo) a kyselina citrónová.

Není vyrobeno z přísad z pšenice, lepku, mléka, vajec, ryb nebo měkkýšů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : Stříkněte 1x pod jazyk, podržte po dobu 20 sekund a spolkněte. Konzumujte 1 až 2x denně, nejlépe s jídlem obsahujícím tuk.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky (zejména proti srážlivosti krve jako heparin a další), poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepodávejte zvířatům. Xylitol je škodlivý pro domácí zvířata; v případě požití okamžitě vyhledejte veterinární péči.

Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 59 ml

Combine with Combine with