Ušetříte 8 %

L-Glutamine (Kyowa), čistý prášek, 300 g

List price: 635 CZK
585 CZK
You save: 50 CZK (8%)
HO55
Out of stock

Aminokyselina L-glutamin je neesenciální aminokyselina produkovaná tělem, která slouží jako stavební blok pro proteiny. Pomáhá také dodávat palivo do imunitních buněk uvnitř trávicího traktu. L-Glutamin je nejhojnější aminokyselinou v krvi a svalové tkáni. Během stresu nebo náročného cvičení však může být přirozená hladina L-glutaminu snížena. Z tohoto důvodu mnoho sportovců přidává l-glutamin do své stravy a cvičebního programu. Velmi důležitým důvodem však schopnost glutaminu snižovat přirozené odbourávání svalů, což se velmi hodí při budování svalů a jejich regeneraci. L-Glutamin může pomoci optimalizovat sportovní výkon, podpořit udržení svalů a zdravou funkci buněk v GI traktu.

Ačkoliv tělo přirozeně dle potřeby snadno přeměňuje kyseliny jako glutamin, histidin, ornithin a další na glutamát, nejedná se o to samé jako požití většího množství čistého glutamátu sodného, například při konzumaci rychlého občerstvení, případně tzv. “syndrom asijské kuchyně” apod, který může způsobit zdravotní obtíže. Přesto osoby, které jsou citlivé na glutamát sodný mohou být citlivé i na větší množství aminokyseliny L-Glutamin.

Healthy Origins L-Glutamine (Kyowa), čistý prášek, 300 g:

  • Nejvyšší kvalita od značky Kyowa
  • Fermentovaná aminokyselina L-Glutamin
  • Podporuje budování a udržení svalů
  • Podpora integrity střevní stěny
  • Vhodné pro vegetariány a vegetariány
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 zarovnaná odměrka (5 g) : L-glutamin (fermentovaný) (KQ) 5 g **; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : žádné

Není vyrobeno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů, arašídových nebo stromových ořechů.

Žádné umělé sladidla, příchutě, barviva nebo konzervační látky.

Dávkování : Přidejte 1 odměrku prášku do 250 ml vody nebo džusu jednou nebo dvakrát denně, nejlépe na lačný žaludek.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky nebo trpíte zdravotní chorobou, poraďte se před použitím s lékařem.

Ukládejte na suchém a chladném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Varování : Pokud jste citliví na glutamát sodný (MSG), můžete být citliví na glutamin, protože tělo přirozeně přeměňuje glutamin na glutamát.

Obsah balení : 300 g, čistý prášek

Combine with Combine with