Koenzym Q10 Kaneka 200 mg, 30 kapslí [CLONE] [CLONE]

1021 CZK
HO59
Out of stock

Kaneka Q10 je nejvíce klinicky studovaný přírodní koenzym Q10. Jedná se o celosvětově nejlepší kvalitu CoQ10. Koenzym Q10 (Ubiquinon) je látka vyskytující se v přírodě, která usnadňuje produkci buněčné energie. V každé buňce těla jsou malé motory zvané mitochondrie. Devadesát pět procent celkové energie vytvořené v těle pochází z těchto mitochondrií a žádná z nich se nemůže uskutečnit bez koenzymu Q10.

Tělo si většinou dokáže vyprodukovat dostatečné množství toho koenzymu, tato schopnost však s věkem klesá a především v případě srdečních potíží nachází koenzym Q10 nejvíce uplatnění. Tento koenzym Q10 značky Kaneka od Healthy Origins je zde ve své přirozené formě jako trans-isomer a je produkován výhradně fermentačním procesem, který je biologicky identický s CoQ10 produkovaným v těle.

Koenzym Q10 Kaneka 200 mg, 30 softgel :

  • Značka Kaneka
  • Non-GMO
  • Přírodní forma (trans-isomer)
  • Bez sóji
  • Doplněk stravy
Značka:
Healthy Origins

Složení v dávce 1 softgel kapsle : Koenzym Q 10 (Ubiquinon) 200 mg*; * - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Čistý za studena lisovaný olivový olej, želatina, glycerin, čištěná voda, přírodní včelí vosk. Přírodní annato.

Neobsahuje cukr, droždí, pšenici, lepek, sóju, ryby, mořské plody, arašídy, vejce nebo mléko.

Dávkování : 1 softgel kapsle denně s jídlem.

Upozornění : Trpíte-li onemocněním, užíváte-li léky, jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem.

Nepřekračujte denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Obsah balení : 30 softgel kapslí

Combine with Combine with