BetterYou, Magnesium Oil Sensitive (hořčíkový sprej, citlivý, 100 ml

411 CZK
BY07
In stock
+

Hořčík je nezbytný pro správnou funkci lidského těla a podporuje mnoho tělesných reakcí, včetně produkce energie, zdraví kostí, kůže a svalů. Tento základní minerál pomáhá podporovat celkovou pohodu a relaxaci.

Kromě zlepšení celkového zdraví přispívá transdermální suplementace hořčíku ke zlepšení spánku a zvýšení sportovního výkonu. Tento mnohokrát oceněný sprej ve variantě sensitive obsahuje 100% přírodních složek a dodává čistou formu chloridu hořečnatého značky Zechstein Inside bez chemických znečišťujících látek a těžkých kovů.

BetterYou Zechstein Magnesium se aplikuje přímo na pokožku, kde se okamžitě vstřebává a účinně tak obchází trávicí systém. Je tedy vhodnou alternativou k tabletám a kapslím pro rychlé a pohodlné doplnění hořčíku.

BetterYou, Magnesium Oil Sensitive (hořčíkový sprej, citlivý, 100 ml :

  • Čistý chlorid hořečnatý výjimečné kvality
  • Vhodný pro citlivou pleť
  • Přirozeně podporuje zotavení svalů
  • Přispívá ke snížení únavy a vyčerpání
  • Čistý tělový sprej s chloridem hořečnatým
  • Přirozeně opravuje a uvolňuje svaly
  • 100% přírodní zdroj.
  • Vhodné i pro vegetariány a vegany

Složení v dávce 10 sprejů : Koncentrovaný roztok Zechstein Inside hexahydrát chloridu hořečnatého (voda, hexahydrát chloridu hořečnatého - 15% koncentrace).

Další ingredience : Žádné.

Přírodní zdroj, Bez znečišťujících látek, Bez těžkých kovů, Ekologické balení

Dávkování : 10 zmáčknutí spreje poskytuje 100 mg (28% RHP*) optimálně vstřebatelného elementárního hořčíku. * ; * - Referenční hodnota příjmu není stanovena.

10 sprejů dodává minimálně 100 mg optimálně vstřebatelného elementárního hořčíku.

Jak používat : Nastříkejte na tělo 5 až 10 sprejů a dobře vmasírujte do pokožky. Ideální po sprchování nebo před spánkem.

Pro dosažení nejlepších výsledků naneste na čistou pokožku.

Aplikujte kdekoli na tělo, vyhněte se místům s poškozenou pokožkou a choulostivým oblastem, jako jsou oči.

Soustřeďte se na klouby, svaly a oblasti zájmu.

Znovu použijte, když je potřeba.

Vhodné i pro děti a pro použití během těhotenství.

Obsahuje 600 sprejů.

Při počáteční aplikaci můžete zaznamenat mírné brnění. To může naznačovat nízkou hladinu hořčíku a je výsledkem vysoké rychlosti vstřebávání hořčíku póry. Při pravidelném používání tento efekt pomine. Jelikož absorpce nastává okamžitě, může být pokožka krátce po vmasírování očištěna.

Tělový sprej BetterYou Magnesium Oil Sensitive Body Spray byl dermatologicky testován, aby doplnil hladinu hořčíku a zároveň byl šetrný k citlivé pokožce.

Upozornění : Pokud máte zdravotní potíže nebo užíváte léky, poraďte se před použitím produktu s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Po otevření skladujte při pokojové teplotě a mimo přímé sluneční světlo.

Varování : Pouze k zevnímu použití. Vyhněte se očnímu kontaktu. Nepoužívejte na poškozenou pokožku.

Ekologické balení Karton je vyroben z materiálu z dobře obhospodařovaných lesů s certifikací FSC® a jiných kontrolovaných zdrojů.

Láhev je vyrobena z rostlinného zeleného polyethylenu (PE). Jedná se o plast získaný ze zdroje cukrové třtiny, jehož produkce je uhlíkově negativní.

Obsah balení : 100 ml tekutina

Combine with Combine with