Artichoke Extract, 450 mg, 90 veg.kapslí

524 CZK
NO37
In stock
+

Výtažek z artyčoku má dlouhou historii použití herbalisty jako trávicího tonika. Moderní vědecké studie potvrdily, důležitou roli výtažku z artyčoku při podpoře trávení díky své schopnosti podporovat produkci žluči a trávení tuků. Kromě toho obsahuje výtažek z artyčoků důležité flavonoidy a jsou jedním z nejlepších zdrojů přírodního luteolinu.

Artyčok extrakt klíčové znaky:

  • Trávicí systém
  • Standardizováno na 5% Cynarinu
  • Vaskulární funkce
  • GMP kvalita zajištěna
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 kapsle : Extrakt z artyčoku (Cynara scolymus) (list) (minimálně 5% kyseliny kafenoylchinové jako cynarin), 450 mg**.**- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience: Celulóza (kapsle), prášek z celulózy, oxid křemičitý a stearan hořečnatý (rostlinný zdroj).

Neobsahuje kvasnice, pšenici, lepek, sóju, mléko, vejce, ryby, měkkýše nebo ořechy. Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

V tomto produktu se mohou vyskytnout přírodní změny barev.

Dávkování : 1 kapsli 1 až 3x denně, podle potřeby, nejlépe s jídlem.

Upozornění : Určeno pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li léky, poraďte se před užitím tohoto přípravku s lékařem. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě při teplotě do 25°C. Obal prosím recyklujte.

Nekonzumujte přiložený sáček k udržování čerstvosti. Nechávejte jej v nádobě.