Ušetříte 3 %

Advanced UC-II Joint Relief (nativní kolagen typu II) , 60 veg kapslí

List price: 875 CZK
849 CZK
You save: 26 CZK (3%)
NO104
In stock
+

Podporujte optimální zdraví a mobilitu svých kloubů pomocí nativního kolagenu typu II. Kolagen UC-II® je patentovaný standardizovaný extrakt z kuřecí chrupavky s nativním (nedenaturovaným) kolagenem typu II. Nedenaturovaný kolagen typu II je hlavní strukturní protein v chrupavce, kde jí dodává pevnost, pružnost a odolnost.

Chrupavka je jednou z primárních pojivových tkání těla, která poskytuje flexibilitu a podporu kloubů. Navzdory běžně rozšířenému názoru, kloubní chrupavky neobsahují kolagen typu I. Nedenaturovaný kolagen typu II je hlavním strukturním proteinem v chrupavce, který je zodpovědný za jeho pevnost v tahu a houževnatost. Klinické studie na lidech zjistily, že pouhá jedna kapsle 40 mg UC-II® denně může pomoci zlepšit funkci a flexibilitu kloubů a navíc je lepší než samotná kombinace glukosaminu a chondroitinu, které se běžně berou v množstvích několika gramů.

Mechanismus kolagenu II typu překvapivě nespočívá v doplňování této látky zvenku, ale zprostředkovaně tím, že standardizovaný extrakt UC-II naopak snižuje odbourávání vlastního kolagenu v kloubech a chrupavkách, což vede k zvýšení koncentrace tohoto kolagenu v potřebných tkáních. 

Advanced UC-II Joint Relief (kolagen typu II) + kyselina hyaluronová a vitamín D3 :

  • Kloubní zdraví
  • Nativní kolagen typu II
  • Efektivnější než Glukosamin a chondroitin
  • UC-II® Aquamin®
  • Vitamin D3
  • Kyselina hyaluronová
  • GMP kvalita
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Vápník (z Aquamin® TG) 80 mg (6%*); Standardizovaná kuřecí chrupavka UC-II® (Poskytuje 10 mg celkového kolagenu, včetně nedenaturovaného kolagenu typu II) 40 mg **; Aquamin® TG (minerály získané z mořských řas rodu Lithothamnium) (Celá řasa) 250 mg **; *- Referenční hodnota příjmu; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Hypromelóza (rostlinná kapsle), mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová (rostlinný zdroj), oxid křemičitý a chlorid draselný (stabilizátor).

Není vyrobeno z přísad z kvasnic, pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, mořských plodů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 rostlinná kapsle 1x denně na lačno před spaním.

Upozornění : Pouze pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí

Combine with Combine with