Nature's Way

 
Lahodné žvýkací gumové bonbóny s ovocnou příchutí jsou moderním způsobem jak doplnit některé vitamíny. Kromě některých vitamínů a minerálů podporujících přeměnu potravy na energii, podporu vlasů a kůže, srdce a imunity, obsahují i práškovou směs zahradního ovoce a zeleniny.
Podle potřebyMultivitamín ZnačkaNature's Way
Out of stock
824,00 
Description Premium Extract Healthy Eye Function 25% Anthocyanins Dietary Supplement Night Eyes Health & longevity through the healing power of nature—that's what it means to Trust the Leaf. Bilberry Extract (Vaccinium myrtillus) is standardized to 25% anthocyanins to support visual...
Podle potřebyProtizánětlivé ZnačkaNature's Way
Out of stock
257,00 
Bór pomáhá předcházet ztrátě vápníku, hořčíku a fosforu močí a podílí se také na metabolismu vitaminu D3. Vyskytuje se především v ovoci, zelenině, luštěninách a ořechách, pokud je ho při pěstování dostatek v půdě. Tento produkt je pečlivě testován a vyroben podle nejvyšší kvality.
Dle potížíKřeče Podle potřebyMinerál, Hormonální rovnováha ZnačkaNature's Way
In stock
279,00 
Damiana (Turnera diffusa) is a well-known and highly valued herb, especially in Central America and Mexico, where it has been traditionally used for various problems for centuries. It is an aromatic shrub originating in the deserts of North America. Herbal collectors are often used as tea. Damiana in this product is harvested in pristine areas of Mexico in the original way. This Damiana is produced according to certified quality standards with a high content of 400 mg per capsule and contains premium quality dry matter.
Dle potížíLibido ženy Podle potřebyPlodnost ZnačkaNature's Way
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) je jednou z nejstarších pěstovaných plodin. Extrakt z pískavice v tomto produktu je certifikován a vyráběn podle nejvyšších standardů a zaručuje vysokou kvalitu a původ. Vegetariánské kapsle pro snadné užívání i pro vegany a vegetariány.
Dle potížíLibido muži, Libido ženy, Diabetes Podle potřebyBlokace DHT ZnačkaNature's Way
Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) je jedna z nejstarších využívaných rostlin, jejíž semena se často používají jako koření zejména v oblasti Středomoří. Tato extrakt je pečlivě testován a vyroben podle nejvyšší kvality.
Dle potížíDiabetes, Libido muži, Libido ženy Podle potřebyBlokace DHT ZnačkaNature's Way
Rostlina zázvor je pro svůj oddenek využíván již po více než 3 000 let. Používá se jako koření v různých podobách v mnoha pokrmech.Díky obsahu esenciálních olejů a dalších složek však začal být velmi brzy využíván nejen v tradičním čínském léčitelství na mnoho obtíží.   
Dle potížíCholesterol, Nevolnost, Menstruace, Zažívání Podle potřebyTrávení, Těhotenství ZnačkaNature's Way
Out of stock
637,00 
Podle potřebyHubnutí ZnačkaNature's Way
Out of stock
597,00 
Gotu Kola (Centella asiatica) se v Indii používá podobně jako čínští bylináři používají ženšen pro dlouhověkost a vitalitu. I když je název podobný kole, Gotu Kola neobsahuje kofein.
Podle potřebyKrása zevnitř, Kognitivní podpora ZnačkaNature's Way
Chmel (Humulus lupulus) se tradičně používá pro podporu nervového systému a navození pocitu únavy pro snadnější usnutí. Chmel od Nature’s Way je pečlivě testován a vyráběn podle nejpřísnějších kvalitativních standardů.
Dle potížíUši, Stres Podle potřebySpánek, Relaxace ZnačkaNature's Way
Přeslička rolní (Equisetum arvense) je oblíbená především jako zdroj křemene, který je silně koncentrovaný ve stoncích přesličky. Anglické jméno horsetail pochází z podoby zralé rostliny, která se podobá ocasu koně.
Podle potřebyKrása zevnitř ZnačkaNature's Way
Feverfew (Tanacetum parthenium) neboli kopretina řimbaba se tradičně používá k podpoře správného tónu krevních cév. Tato řimbaba obecná je pečlivě testována a vyráběna v nejvyšší kvalitě.
Dle potížíBolest, Bolest kloubů Podle potřebyBolest hlavy, Protizánětlivé ZnačkaNature's Way
Melissa (Melissa officinalis), běžně označovaná jako Lemon Balm, je uklidňující tradiční bylinná látka. Tato Meduňka je pečlivě testována a vyráběna podle nejvyšší standardů kvality.
Dle potížíStres, Uši Podle potřebyRelaxace, Spánek, Kognitivní podpora ZnačkaNature's Way
List kopřivy (Urtica dioica) je zdrojem chlorofylu a mnoha cenných látek v přirozené formě. Kopřiva od Nature’s Way je pečlivě testována a vyrobena podle nejpřísnějších kvalitativních standardů.
Dle potížíAlergie, Prostata Podle potřebyProtizánětlivé ZnačkaNature's Way
Rozmarýn (Rosmarinus officinalis) se tradičně používá pro paměť a jasnost myšlení. Tato aromatická bylina je také populární v aromaterapii, pro pleťové vody, vlasové výrobky, čaje a koření. Tento rozmarýn je pečlivě pěstován, testován a vyráběn podle certifikovaných norem kvality.
Podle potřebyProtizánětlivé, Celkové zdraví, Antioxidant, Ochrana DNA ZnačkaNature's Way
Out of stock
361,00 
Description Premium Herbal Certified 580 mg Dietary Supplement Health & longevity through the healing power of nature—that's what it means to Trust the Leaf. Schizandra (Schisandra spp.) is historically listed among China's most important herbs. Today it is popular worldwide both as a...
Dle potížíStres, Únava Podle potřebyNO, Adaptogen, Fyzická výkonnost ZnačkaNature's Way
Scullcap (Scutellaria lateriflora) je bylinka s dlouhou tradicí používání . O něco známější je šišák bajkalský (scutellaria lateriflora), ovšem studie potvrdily, že odrůdy Scutellaria Laterifol (Šišák stranokvětý) a scutellaria racemosa obsahují srovnatelný obsah látek, jako jsou flavonoidy baicalin, baicalein, scutellarin a wogonin a mnoho dalších. Tento šišák je pečlivě testován a vyroben podle nejvyšších standardů kvality.
Podle potřebyNO, AMPK, Protizánětlivé, Anti-age, Kognitivní podpora ZnačkaNature's Way
Out of stock
796,00 
Vápník je nezbytný pro zdravé zuby a kosti, stejně jako pro normální funkci svalů. Produkt citrát vápenatý obsahuje směs vápníku ve formě citrátů, malátů a karbonátů pro optimální absorpci a využití v těle. Tento vápník citrát je pečlivě testován a vyroben podle nejvyšší kvality.
Dle potížíMenopauza Podle potřebyMinerál ZnačkaNature's Way
Out of stock
228,00 
Description Premium Quality 30 mg Potency Enhanced Absorption Certified Potency Dietary Supplement Health & longevity through the healing power of nature—that's what it means to Trust the Leaf. Zinc is essential for cellular reproduction and is...
Dle potížíDeprese, Akné, Nachlazení Podle potřebyPosílení imunity ZnačkaNature's Way
Unikátní produkt od Nature's Way poskytuje zinek v cucací formě s ovocnou příchutí, která je tou nejlepší v zejména v prvních hodinách nachlazení, jelikož se rozpouští lokálně již v ústech a krku. Jedna cucací pastilka obsahuje kromě 26 mg zinku navíc také 100 mg vitamínu C a extrakt z echinacey.
Dle potížíAkné, Nachlazení, Diabetes Podle potřebyPosílení imunity ZnačkaNature's Way
Price

 – 

  • 208
  • 932
Dle potíží
Podle oblasti
Podle potřeby
    Show all (23)
Pro muže