Zinc lozenges (zinkové pastilky), příchuť lesní ovoce, 60 veganských pastilek

239 
NA30
In stock
+

Unikátní produkt od Nature's Way poskytuje zinek v cucací formě s ovocnou příchutí, která je tou nejlepší v zejména v prvních hodinách nachlazení, jelikož se rozpouští lokálně již v ústech a krku. Jedna cucací pastilka obsahuje kromě 26 mg zinku navíc také 100 mg vitamínu C a extrakt z echinacey.

Nature’s Way, Zinc lozenges (zinkové pastilky), příchuť lesní ovoce, 60 veganských pastilek :

  • Cucavé pastilky s ovocnou příchutí
  • Podpora imunity
  • Vhodné i pro vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Nature's Way

Složení v dávce 1 pastilka : Celkový obsah uhlohydrátů 1 g ; Vitamin C (kyselina askorbová) 100 mg (125 %RHP*); Zinek (jako citrát zinečnatý a glukonát zinečnatý) 23 mg (230 %RHP*); Echinacea purpurea (stonek, list, květ) 20 mg **; * - Denní referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Sorbitol, fruktóza, mannitol, přírodní aroma, hydrogenuhličitan sodný, stearát hořečnatý, aroma francouzská vanilka, extrakt z listů stévie.

Neobsahuje sůl, droždí, pšenici, sóju, mléčné výrobky ani konzervanty.

Dávkování : 1 pastilku 1-3x denně. Nepoužívejte déle než 7 dní.

Upozornění : Tento produkt je určen pouze pro dospělé (od 18 let). Neužívejte tento produkt na lačný žaludek, abyste předešli možné lehčí nevolnosti.

Pastilku nežvýkejte ani nepolykejte v celku. Nechte úplně rozpustit v ústech.

Nedoporučuje se pro osoby s autoimunitními stavy.

Osoby s alergií na rostliny z čeledi Hvězdnicovité, včetně ambrózie, by měly tento produkt používat opatrně, nejlépe po poradě s lékařem.

Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, snažíte se otěhotnět nebo užíváte-li jakékoliv léky, poraďte se před použitím s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Čerstvost a bezpečnost zajištěna potištěným vnitřním těsněním. Nepoužívejte, pokud je pečeť rozbitá nebo chybí.

Obsah balení : 60 veganských pastilek

Combine with Combine with