Gastro Comfort with PepZin GI, 60 veg.kapslí

788 CZK
NO157
In stock
+

Produkt Gastro Comfort od Now Foods je navržen tak, aby podporoval dobrý stav stěn žaludku. Obsahuje především klinicky testovanou ingredienci PepZin GI, což je patentovaná forma zinku v komplexu s karnosinem, o kterého bylo pozorováno, že podporuje integritu výstelky žaludku podporou vlastních přirozených hojivých procesů.

Gastro Comfort obsahuje také mastichu, což je pryskyřice z keře pistacia lentiscus, který se ve středomořské oblasti tradičně používá na žaludek. Kromě toho obsahuje tento produkt i jilm plavý a aloe vera pro podporu trávicího systému.

Gastro Comfort with PepZin GI, 60 veg.kapslí :

  • Podpora zažívacího traktu
  • PepZin® GI
  • S aloe vera, jilmem a mastichou
  • Podpora zdravého žaludku
  • GMP kvalita
  • Non GMO
  • Vhodné i pro vegetariány / vegany
  • Doplněk stravy
Značka:
Now Foods

Složení v dávce 1 rostlinná kapsle : Zinek (z PepZin GI) 5 mg (50% RHP*); PepZin GI (Komplex zinek-L-karnosin) 37,5 mg **; prášek z mastichy (Pistacia lentiscus) (pryskyřice) 50 mg **; Organická Aloe Vera (Aloe barbadensis) (vnitřní list) (extrakt 200: 1) 50 mg **; Jilm plavý (Ulmus rubra) (kůra) 100 mg **; *-Referenční hodnota příjmu ; **- Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Další ingredience : Rýžová mouka, hypromelóza (celulózová kapsle), kyselina stearová (rostlinný zdroj) a oxid křemičitý.

Není vyrobeno z přísad z pšenice,kvasnic, lepku, sóji, kukuřice, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo stromových ořechů.

Vyrobeno v zařízení dodržujícím správnou výrobní praxi (GMP), které zpracovává další ingredience obsahující tyto alergeny.

Dávkování : 1 kapsli dvakrát denně, s jídlem nebo bez jídla. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat po dobu nejméně osmi týdnů.

Upozornění : Určeno pro dospělé. Trpíte-li onemocněním, jste-li těhotná, kojíte, nebo užíváte léky, poraďte se před použitím s lékařem.

Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Po otevření uchovávejte na suchém a chladném místě.

Obsah balení : 60 rostlinných kapslí.

Combine with Combine with